Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek megpróbáljam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megpróbáljam?

Figyelt kérdés

Van egy lány a buszon akire felfigyeltek .

2 órás nyomozói munka után megtaláltam a Facebookon :D.


Megnéztem az idővonalát és az előző pasija egy igazi macsó vol, jó képű és sok barátja van

A csak nagyon szép .

Én meg nem vagyok szép, nem vagyok kigyurva és vékony vagyok és nincsenek barátaim akikkel mennék ide oda.

Viszont mindig rá gondolok valamiért nem tudom kiverni a fejemből.

Szerintetek megpróbáljam megszólítani vagy hagyjam és próbáljam elfelejteni mert úgy sem sikerülne ?

19/f



2017. szept. 22. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp próbáld meg!!! És szerezz valahonnan némi önbizalmat, az szükséges!
2017. szept. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen próbáld meg, jó tanulópénz lesz!
2017. szept. 23. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy tanuló pénz?
2017. szept. 23. 07:47
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
mert valószínűleg visszautasít majd, de ebből tanulsz és erőt merítesz a jövőre nézve, pl sokkal könnyebben fogsz majd odamenni egy olyan lányhoz, aki a te súlycsoportod
2017. szept. 24. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazad lehet és köszi a válaszodat.

Azért mostmár minden féle képen mostmár megkérdezem veszteni nem veszíthetek úgy, mond de sokat veszíthetek ha meg sem kérdezem.

Aztán ha elutasít akkor megint hagyom a kérdést egy, jó darabig az biztos

2017. szept. 24. 08:59
 6/9 anonim ***** válasza:

A két óra kutatómunka helyett kellett volna simán odamenni hozzá, de hát én már biztos öreg vagyok ehhez.

Amúgy csak legyél magabiztos, és ha nem jön össze, ne vedd a szívedre (elvégre nem történt semmi), hanem szólíts le minél több lányt, így még több magabiztosságot fogsz sugározni.

2017. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Akkor kezd el gyurni te is adj jobban magadra .Ne add fel ilyen könnyen.:)
2017. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
majd írd meg mi lett:)
2017. szept. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lekoptatott
2017. szept. 29. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!