Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vékonyként, nem találom meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékonyként, nem találom meg a párom? Aggódjak? 16F

Figyelt kérdés

Egész életemben szinte ez a legnagyobb kérdés nekem, hogy összefüggésben van-e a túlzott vékonyságom, a lányokkal?...Az a nagy helyzet, hogy 16 évesen, nem ilyen alkatomnak, kéne lennem :/ Apukámtól örököltem, ezt az alkatot, hogy olyan vékony vagyok mint egy bot és akármennyire sokat eszem, akkor sem gyarapszom látványosan! Sportolni külön nem szoktam, de hétvégente mindig elmegyek 2-3 órákat bicajozni...A sportot is sokan javasolták már, csak az a bajom, hogy annyi kalóriát égetek el, hogy ez alatt, lefogyhatok simán :/

Azt elhiszem , hogy egy lány sem szereti a fiún, hogy vékony, de azért törekszem arra, hogy minden nap fekvőzzek és edzek itthon. Szerintetek, vékony fiúként is lehet, hogy megtalálom azt a lányt, aki rám vágyik?

Kicsit elbizonytalanít a helyzet, mert ahogy rám néznek az eléggé arra hajaz, hogy megrémülnek, hogy "itt egy élő csontváz!" Eléggé jó tanuló vagyok és sikeresek a dolgaimban és általában a vékonyságomon kívül nem szoktam rám más rossz szót szólni és én jól érzem magamat jelenlegi bőrömben, mert rengeteg előnyét látom és tapasztaltam a könnyű súlynak! :) De szerintetek összefügg ez azzal, hogy nem találom meg azt a lányt akit el tudnék magam mellé képzelni? Mindenkinek a válaszára kíváncsi vagyok és előre köszönöm ezeket! :) 16F



2017. szept. 26. 15:40
 1/8 Stark2000 ***** válasza:
100%
Ha tudsz és teheted kondiba járj. Fekvőtámasz, húzódzkodás inkább szálkásít. Bicajozás inkább állóképesség fejlesztő, azzal sokra nem fogsz menni. A sport fontos, de ha nagyobb akarsz lenni akkor súlyokkal dolgozz. Vagy saját testsúllyal, de utóbbihoz több idő kell, mire látszódnak jobban az eredmények. Amúgy meg nem baj, ha vékony vagy. Nekem is volt barátnőm 15 éves koromban (ekkor 185cm voltam, 56kg, rettenet vékony :D) . Most sokat nem változott a helyzet, de 186cm-emhez már lassan 70kg társul amiből nagyon kevés zsír - hála az edzéseknek és a jó táplálkozásomnak. Szóval.. csak megfelelő lányt kell megtalálni. :)
2017. szept. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hú, köszi a választ! Igen én is hasonló vagyok, csak 173 cm és 50kg :( Nekem a sporttal csak az a bajom, hogy bármit is csinálok attól félek, hogy összezúzza a csontom és akkor az káros..:( És ezért mondták, hogy ne súlyzózzak míg nem tudok a saját súlyommal dolgozni! De nem adom fel ezt sem meg a lánykeresést! Szóval, akkor megpróbálom, a saját súlyommal edzeni! :)
2017. szept. 26. 16:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nemrég volt egy kapcsolatom egy vékony fiúval. Nagyon vékony volt de engem egyáltalán nem zavart.
2017. szept. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A tapasztalataim szerint a te alkatod sokkal kelendőbb, mint az én 177/88 -asam.

De önmagában ez nem garancia semmire.

Vagy bejössz a csajnak, vagy nem, ez nem csak a testtől függ. Ne aggódj. 17f

2017. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Juj de jó! Köszönöm a választ :) Megnyugtató ezeket olvasni :)
2017. szept. 26. 16:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten tetszenek a vékony fiúk, és az sem zavar, hogyha egy srác nagyon sovány, csak egészséges legyen és egyen rendesen. Nem hiszem, hogy ezzel csak én vagyok így, szóval biztosan megtalálod előbb-utóbb a párod. :)
2017. szept. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó :) Bízok és hiszek benne hogy így lesz!
2017. szept. 26. 17:36
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem mindig bejöttek a kékony fiúk valamiért. Ha több van rajta, persze nem mondom, hogy ne egyen, de alapból mindig az "élő csontvázak" fognak meg. Tudom, hogy ilyen a genetikájuk, és nekik minden bajuk van vele, de van akinek ez jön be! Mostani barátom is 186 cm és 60 kiló. Jár sportolni, hogy változtasson rajta, mert önmagának nem felel meg.
2017. szept. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!