Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van a baj? Lehet így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Lehet így esélyem?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy a környezetemben egyre több embernek van már barátja,vagy olyan akit szeret.

Nekem nincs.Nem tudom hogy velem van e a probléma...Alapvetően egy kedves figyelmes lány vagyok,a barátaim is ezt mondják.Nem vagyok egy modell alkat,de nem vagyok kövér.Kb.160-162 cm,47kg.

Félhosszú barna hajam van és zöld szemem.Segítek ha valaki megkér,alapvetően csendes,de ha arról van szó akkor kimondom a véleményemet.Sokat nevetek,elég jófej vagyok.Viszont ha valaki megbánt,akiben addig nagyon megbíztam,akkor nagyon nehezen bocsátok meg.Nem szeretem ha kibeszélnek a hátam mögött,éppen ezért én is igyekszem elkerülni a pletykálkodást.Romantikus alkat vagyok.Szeretek énekelni,nagyon szeretem a macskákat.Még Sosem volt barátom,de Mostmár szeretném ha lenne valaki akit szeretek és aki viszont szeret.Nem feltétlenül a külsőt nézem,de azért azt is figyelembe veszem.

Egy kapcsolat előtt fontosnak tartom hogy megismerjem a másikat.

(Ha van valaki aki ismerkedni szeretne,és nem tűnik el egyik pillanatról a másikra,akkor írhat privit max.15/f)akár csak barátnak is.

13/l


2017. szept. 26. 18:19
 1/5 anonim válasza:
Nyugi nem veled van a baj majd idővel lesz barátod
2017. szept. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egyébként én 17 vagyok és szingli
2017. szept. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem még korai lenne neked ahogy nekem is az volt. De amúgy ne aggódj nekem sem volt senkim még csak a szoknya pecérek környékeznek azokat meg elküldöm a melegebb éghajlatra:D


16/L

2017. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
te jó isten...
2017. szept. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

"akkor kimondom a véleményemet" határozott/magabiztos személyiség lehetsz, aki kiáll magáért, fiúk ettől kicsit beijednek hogy túl komoly vagy, komolyan gondolsz mindent.

14-15 éves fiúk csak "szexelni" akarnak, legalább is a többség.

Én is ilyen voltam 21/F.

2017. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!