Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék túllépni ezen?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék túllépni ezen? Mi lehet a megoldás erre?

Figyelt kérdés

16F vagyok és az a baj, hogy mint kiderült, beleszerettem a szerelembe...:( És tanácstalan vagyok, hogy mit lehet ez ellen csinálni, hogy tudnék az élet útjára visszamenni? Az a baj, hogy annyira hiányzik egy olyan lány, akivel lehetek és megért és megbeszélhetek vele bármit és szeret, hogy már teljesen bekattantam és már este és reggel is az ágyban ölelgetem a párnámat..:/ Meg rengeteget elmélkedem rajta...Hiányzik egy lány és főleg, az ölelései :( Eddig azt tettem, hogy vártam és szerintem ez is a helyes út az életemnek, hogy várok rá, míg megtalálom a tökéletest, de addig nem csinálhatom ezt a hülyeséget...:/ Hogy tudom magam átkapcsolni,hogy ne gondoljak ennyit a lányra, meg ölelgessem a párnámat...?

Nagyon örülnék, ha segítenétek válaszaitokkal!

Köszönöm!



2017. szept. 27. 09:04
 1/4 anonim válasza:
100%
Talán ha lefoglalod magad az segíthet. Koncentrálj a teendőidre, tanulj, sportolj rendszeresen, állíts magad elé célokat és valósítsd meg, legyen hobbid, találd meg másban is az örömöt és próbálj meg te szeretni nem pedig arra várni hogy szeressenek! Nem baj ha az első barátnőd nem a nagy ő. Tapasztalat!
2017. szept. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, és így csinálom már egy ideje...és volt már barátnőm...a szakítást is nehéz volt feldolgozni...egy bő féléve volt.. :( És most sikerült egy pár hete túllépnem...:( De van hobbim, vannak céljaim, és el is foglalom magam...de éjszaka nem foghatom el magam..:/ Mindig gondolok a lányra és a hobbijaim közben is az adja az erőt (pl sportban) :/ Csak mindig érzem azt a lyukat magamban, amit csak az a lány tud betölteni :/ Szeretet is nagyon hiányzik az életemből..
2017. szept. 27. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
A fiúk körében ez teljesen természetes jelenség. Nem elfojtani kell, hanem megtenni, amire ösztönöz; becsajozni.
2017. szept. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Eddig azt tettem, hogy vártam és szerintem ez is a helyes út az életemnek, hogy várok rá, míg megtalálom a tökéletest"


Most tanulod a kitartást. Ne add fel! Nagyon fog kelleni később ez a képesség, amikor már majd megtalálod őt. És mindenhez, nem csak ahhoz, hogy mellette kitarts.

2017. szept. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!