Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok szemében mindig nyafogó kisfiúvá válnak a fiúk ha bármivel kapcsolatban is merészelnek panaszkodni?

Figyelt kérdés
Én mielőtt megoldok egy problémát, mindig le szoktam vezetni a feszültséget panaszkodás formájában, és azt vettem észre, hogy ezzel a lányok szemében nyafogós kisfiúvá válok, de ezt látom ezen az oldalon is. Nem szabad semmivel kapcsolatban sem panaszkodnunk, még ha utána meg is oldanánk a problémát, mert az ő szemükben rögtön nyafogós kisfiúk leszünk emiatt. Mióta van csak a lányoknak, nőknek joga panaszkodni?

2017. szept. 22. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a társadalmi nyomás.

A lányoknak törékenyeknek, érzelgőseknek és nyafogósnak kell lennük, olyanoknak, akiket meg lehet védeni.

A férfiak pedig macsók, akiknek tilos sírni, vagy kimutatni az érzéseiket, mert akkor gyengének tűnnek. Leegyszerüsítve ennyi.

2017. szept. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nálam ez nem így szokott működni. Kivéve, ha valami apróságról panaszkodsz állandóan. Nah akkor nem csodálkozom, hogy nyafogós kisfiúnak néznek.
2017. szept. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez ugyan igaz lehet, ha általánosítasz, de vannak kivételek! Nem is kevés.


A fiuk sem szeretik a lányokban, ha abból all a beszelgetes, hogy "uramisten, el sem hiszem, hogy a Klári mar megint kipletykalt engem! Szívtelen dög! Ráadásul a matekdogám sem lett jo, mert elfelejtettem készülni ra... Akkora egy szerencsétlenség vagyok, igaz?".


Személy szerint átlagos lany vagyok. Szerintem vonzó, ha egy fiu olyan "férfias", aki nem szomorkodik, merészen néz szembe a dolgokkal. DE! Az is az, ha egy fiu érzékeny... Bár sokan nem igy gondoljak, szerintem igenis fontos, hogy valaki ne valami érzelemmentes terminator legyen. Hosszútávon az a fontos, nem az, hogy mennyire "keménygyerek" valaki. Persze van egy határ. Aki folyton vinnyog mindenért, es allandoan azt taglalja, hogy meg sem érdemel, mert túl jo vagyok hozza, pedig csak egy szerencsétlen senki a világból, az mar azért valljuk be: irritáló. Legyen önbizalma, ha nem is kőből van a szíve, es EZ az, amit a lányok elvárnak, nem pedig az, hogy kemény srác legyen valaki.


Panaszkodni mindenkinek lehet. De csak mértékkel. Amit meg leírtál, inkább a lányok azok, akik hülyén viselkednek, nem te. Ok meg nem tanultak meg értékelni az ilyen fiukat.

2017. szept. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En nem itelek el senkit ha egyszer-ketszer panaszkodik. (persze ha mindenen nyafog egy ido utan elegem lesz belole) es nem banom ha a fiuk sirnak
2017. szept. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az, ha valaki konkrétan kimond ilyet, hogy "Ugye milyen szerencsétlen vagyok?", meg hogy "Meg sem érdemellek" az értem miért idegesítő, viszont én soha sem mondtam ilyeneket. Én csak akkor szoktam panaszkodni, mielőtt megoldok egy (megoldandó) problémát, vagy ha valami rosszul sült el, de az ezek miatti panaszkodásra is megkaptam több lánytól is, hogy egy nyafogós kisfiú vagyok (és nem, nem futottam plázicicák után, hanem direkt a visszofogott, elegáns lányok után, akikről feltételeztem, hogy nagyobb valószínűséggel normálisak).
2017. szept. 23. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!