Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adjam fel ezt is vagy van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjam fel ezt is vagy van megoldás?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön egy srác és barátnőm mondta is neki, hogy van egy ismerőse akivel nagyon összeillene (én). Nagyon érdekődött a srác, de barátnőm nem mondott többet. Ma bementem a sulijukba de ő (szerintem) észre se vett. Mit tegyek?
2017. máj. 31. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A barátnőd mondja el,hogy te vagy az az ismerős.Ne csak úgy mondja,hogy "van egy ismerősőm".
2017. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak. Azzal nem mész sokra hogyha csak ennyit mondott neki a barátnőd. Mondja el a barátnőd hogy te vagy az, meséljen rólad egy kicsit, és ha érdekled a sráct, akkor talán leszólít, vagy esetleg rád ír. De ne mondja a barátnőd azt, hogy tetszik neked mert akkor, rögtön máshogy állna a dologhoz. Csak mondja, hogy nagyon összeilletek és hogy sok a közös témátok, tulajdonságotok (márga persze igaz).
2017. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amit az előttem szólók mondtak az jó, bár én úgy gondolom, hogy a barátnőm egy ismerősének a ... nem folytatom szöveg helyett te mennél oda hozzá és elhívod valahova.
2017. máj. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!