Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan írjak rá egy idegenre?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá egy idegenre? Mit írjak, ha megkérdezi miért írtam rá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány az iskolában, akit eddig csak látásból ismerek, de szeretném jobban megismerni. Még szeptember elején láttam meg miközben a barátnőjével beszélgetett. Már akkor szimpatikusnak volt, és tetszett is. Gyakran azt veszem észre, hogy amikor a folyóson kint állunk az osztálytársaimmal gyakran engem néz. Illetve a buszpályaudvarnál szintén ez a helyzet fordult elő.


Arra gondoltam bejelölöm Facebook-on, majd felveszem vele a kapcsolatot, viszont vannak kételyeim a dologgal kapcsolatban. Még soha nem kellett idegen emberre ilyen ügyben ráírnom. Volt, hogy a lány írt rám, vagy személyesen ismerkedtem meg valakivel, de ilyen helyzet még nem fordult elő. Ebből kifolyólag nem mozgok valami otthonosan ismerkedés terén, és tartok is az esetleges leégéstől. (Bár tudom ez benne van a pakliban)


A leginkább, attól a helyzettől félek, hogy, ha megkérdezi miért írtam rá nem tudok majd normális választ adni.(Az ilyen "szimpatikusnak tartottalak és szeretnélek megismerni" szövegek eléggé sablonosak szerintem, és nem szeretném, hogy nyomulós gyökérnek tartson.

Tudnátok tippeket adni? Leginkább lányok véleménye érdekelne.



2017. szept. 29. 02:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Elnézést kérsz a zavarásért, bemutatkozol, elmondod, hogy láttad és nagyon szimpatikus volt, szeretnéd jobban megismerni/elhívni valahova.

Lehetőleg legyen terved is, hogy hova.

2017. szept. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Az ilyen "szimpatikusnak tartottalak és szeretnélek megismerni" szövegek eléggé sablonosak szerintem, és nem szeretném, hogy nyomulós gyökérnek tartson."


Miért? Nem az a helyzet, hogy szimpatikusnak tartod és szeretnéd megismerni? Hogyhogy sablonos? Amikor éhes vagy, mit szoktál mondani? Nem azt, hogy "éhes vagyok"? Hogy lehet ezt "nem sablonosan" mondani? És miért lenne egyáltalán szükséges "nem sablonosan" mondani? Ha már a kezdet kezdetén sem vagy egyenes, milyen folytatást vársz? Ha neki szimpatikus lennél te, mit várnál el tőle? Hogy megmondja egyenesen, hogy tudhasd, vagy hogy elkezdjen "nem sablonosan" köntörfalazni?

2017. szept. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó amit az 1-es írt. Nem kell túlbonyolítani, meg ilyenen gondolkodni, hogy gyökérnek tart majd....
2017. szept. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem jobb őszintének lenni, mintsem azt írni neki, hogy azért jelöltelek be, hogy megkérdezzem, hogy mennyi az idő:D
2017. szept. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!