Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit érezhet irántam? 15/L...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam? 15/L (Bőven kifejtve)

Figyelt kérdés

Volt olyan h a büfében sorba állt, én meg ott ültem az asztalnál az egyik barátnőmmel. Éreztem h néz engem, sikerült elkapni a tekintetét, csak hirtelen olyan zavarba jöttem, h elkaptam a fejem. Mielőtt még kiment volna rám nézett, szemeztünk, elkapta a tekintetét, majd újra rám nézett. Sokszor van az h amikor elmegyek mellette akkor utánam néz,végig mér, de máskor, amikor én nézem mintha észre se venne. Mindig tőlem kérdez meg dolgokat, pl. h miből írunk, vagy tőlem kér ceruzát. Amikor nagy társaságban vagyunk és nevetünk valamin mindig egymásra nézünk. Nem sok lánnyal beszél rajtam kívül, meg egy kicsit talán félénk is, ezért nehéz rajta kiigazódni. Most persze mondhatnám azt h biztos tetszem neki, de vannak olyan napok amikor észre sem vesz...

Fiúk, nektek ilyenkor mi jár a fejetekben? Mit tegyek? Bocsi a hosszú blablabláért...:D



2017. szept. 29. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet.Nekem a legjobb barátom egy évfolyam társam aki fiú hát nem az a nagyon helyes kategória de nem is az a nyomi.Nálunk mindenki azt hittem h járunk pedig csak barátok vagyunk.De valószínűleg tetszel neki de ne hamarkodd el ha hosszabb idő után is olyan akkor tuti tetszel neki
2017. szept. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Osztálytársak vagytok?
2017. okt. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 Igen, azok vagyunk.
2017. okt. 2. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!