Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti összetudnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összetudnátok jönni egy nálatok fiatalabb sráccal? 2-3 év korkülönbséggel? Esetleg csak egy éjjszakás kalandról lenne szó? Dobna-e valamit rajta ha Srác szüz

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és eddig csak idősebb barátnőim voltak, és még egyikkel sem jutottunk el az ágyig. Ha sikerült vele összejönni nyilván nem néz gyerekesnek, de akkor miért nem sikerült?


Van rá esélyem, hogy egy 18-20 éves hölggyel összetudnék jönni, vagy kioltsa a szüzességem? Ha igen, hogy, hol, nem lesz-e cink, hogy leszolitok egy idős csajt?


Kort is irjatok köszi!



2017. szept. 30. 13:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Mondjuk a 18-20 az nem 2-3 év hanem 3-5. Ezen kívül ennek a korosztálynak már más kell mint a te korosztályodnak. Vagy dologznak vagy egyetemre járnak. Ilyenkor más sokan tervezik az otthonról kiköltözést is.

Szóval kapcsolatra nem hiszem, hogy sok esélyed lenne ebben a korosztályban. Egy éjszakás kaland pedig összejöhet, az igazából csak rajtad múlik.


Nekem a legnagyobb korkülönbség a te korosztályodban az volt amikor 16 évesen lefeküdtem egy 23 éves lánnyal, bár az fesztiválon volt.


22f

2017. szept. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ahha értem.. De én inkább csak ilyen szexkapcsolatra gondoltam. Még szüz vagyok és már nagyon kiprobálnám, de nem akarom átlagos csajjal, vagy szerelembe ami mostanába nem nagyon van, vagy valami jó idős bombázóval
2017. szept. 30. 13:17
 3/18 anonim ***** válasza:

Teljesen esélytelen, hogy 18-20 éves lánnyal gyere össze és nem is lennél boldog vele az meg már boritékolt.


én 25 éves vagyok, és az utolsó kapcsolataim max 19 éves lányokkal volt. A nők valamilyen szinten tényleg hamarabb érnek, és nem tudsz egy 19 éves lánynak újat mutatni.

Itt nem csak szexuális dolgokról beszélek, hanem érzelmi intelligenciáról.


Egy 19 éves lány még a saját hormonai hálójában van, igazából azt sem tudja mit akar magával kezdeni..tehát irányitásra szorúl (viszont azt meg nem viseli el) :D szóval ez a 19 éves korosztály ez általában eléggé elvan veszve, és nem egy 15 éves dolga hogy terelgesse őket.


Általában ez a korosztály (de már egy 16 éves lány is) az én korombeli srácokkal beszélget, igaz számomra már ezek a lányok éretlenek picit.


Nem minden esetben a kor számit, de neked semmi közöd ahhoz a korosztályhoz. Szerintem inkább próbálj jelenleg a saját körödben mozogni, ha nem sikerül akkor meg inkább várjál.

2017. szept. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Egy 15 éves kisgyereknek még fenekén a tojáshéj. Normális 20 éves csaj, megsimogatja a kis buksid és elküld alukálni. Ha már ilyen sok időd van a tanulás mellett, akkor próbálj a saját korosztályodban kapirgálni.
2017. szept. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Akkor tegyük fel 17-18 Én most vagyok tizedikes ők meg 11-12.esek
2017. szept. 30. 15:53
 6/18 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek a 3as válaszolóval. Én most fogom tölteni a huszat. De még nemrég döntöttem el hogy tényleg mit is kezdek magammal. Volt egy kapcsolatom is aminek azért lett vége mert tul bizonytalan voltam. És háát boccs de el se tudom képzelni h egy 15 évessel valamibe belemenjek. A legjobb srácbarátom egy évvel fiatalabb mint én. És mikor megismerketünk előre leszögeztem h még vele sem történne semmi. Egyszerüen az idősebbek a tipusaim. Ennyi. 😅😐

Persze nem minden csaj egyforma,de szerintem nem tul nagy a valószinűsége h ennyire fiatal srácot választunk mint egy 15 éves kölyök.19L

2017. szept. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Kölyök szót megkövezném... te is voltál 15 éves nem hiszem hogy kölyöknek érezted magad.. felhozzok egy peldat pumped gabo es a batatnoje kozott 10 ev kulonbseg van..
2017. szept. 30. 16:44
 8/18 A kérdező kommentje:
De mivan akkor ha 15 eves srac ugy nez ki mint egy 20 eves, pont az ideálod es tud fozni van egy bwmje de te 19 vagy.. akkor is off?
2017. szept. 30. 16:46
 9/18 anonim ***** válasza:

Még szép hogy! Ha kicsit idősebb lennék mert jelenleg egy nálam 2-3- évvel fiatalabb fiú teljes mértékben éretlen, de el tudom képzelni hogy a jövőben lesz ilyesmi.


< kor nem publikus :p >

2017. szept. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
És 15 évesen mit csinál azzal a rozsdázó vassal? Elviszi egy körre a földúton vagy magkéri aput, hogy dobja már el őket westendbe?
2017. szept. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!