Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek Van esély 20 év...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Van esély 20 év korkülönbséggel egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Nem tudom lehet fellángolás És Amúgy remélem hogy az.. Van egy "férfi" aki igazából úgy viselkedik mint egy 20 éves, Pedig 30 éves is van már... Igazából nem tudom hogy hány éves pontosan.. Ő egy tánc tanár.. Most nekünk tanítja a táncot.. És Istenem, nagyon helyes.. Meg jó fej.. Viszont gáznak tartom magam hogy tetszik egy nálam kb 20 évvel idősebb... Olvastam már hogy, hogy kell kimutatni ha valakinek mutatni akarom hogy Van esélye nálam.. De félek hogy hülyének nézne... Azt azért hozzá teszem hogy néhány ismerőse a srácnak mondták már hogy a pasi biszex, És ráadásul pedofil... Nem tudom Ez Szerencse vagy balszerencse.. Tanácsokat kérnék légyszíves!..

2017. jan. 30. 10:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedofil, szóval még testileg fejletlen gyerekek vonzák, tehát olyan tizenkét évtől lefele, a vágya, hogy jóformán általános iskolásokon élje ki a perverzióit. Amennyiben tényleg pedofil, ez egyáltalán nem tekinthető szerencsének, sőt.
2017. jan. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én arról nem tudok hogy volt e már fiatalabb lánnyal... viszont én is 14 éves vagyok, csak azt vettem észre hogy néha jópofizik, meg azért megnézi a "Kislányokat"
2017. jan. 30. 11:08
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Fejlődés szempontjából, te már annyira nem vagy kislány, igaz, hogy nagylány sem, de a pedofil szó hatáskörébe a te életkorod nem esik bele. Szóval, ha pedofil lenne, te már idősnek számítanál.

Az lehetséges, hogy érdeklik a fiatalabb, tini lányok, de végülis ő már, ha harminc elmúlt rendelkezik bizonyos szexuális igényekkel, tehát ha még vonzódnátok is kölcsönösen egymáshoz, ő már elvárná, hogy legyen köztetek testi kapcsolat is, nem csupán puszi, kézfogós séta. Biztos, hogy átgondoltad ezt az egészet?

2017. jan. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy korai lenne ilyet megcsinálni..Viszont igazából nem tudom hogy ha netalántán lenne is köztünk valami akkor ha rendesen megismerném mennyire ragaszkodnék hozzá... Hogy ragaszkodnék e annyira hogy bele megyek testi kapcsolatba..eddig senki nem érte el... De nem tudhatom hogy egy nálam jóval idősebb milyen hatással lenne erre a gondolatomra
2017. jan. 30. 11:32
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl fiatal vagy egy ilyen korú férfihoz.
2017. jan. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele abba hogy mit gondolnának rólad ha 14 évesen lefeküdnél egy 30 évessel aki ráadásul pedofil... Én a helyedbe azonnal elfelejteném ezt a hü**e ötletet! Ne akarj egy ilyen palival még csak beszélni se.
2017. jan. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Én is voltam már együtt 10hónapig egy 22 évvel idősebbel. Én 14 a pasi meg 36volt. Nagyon jól éreztem magam vele,tapasztaltabb. Lefeküdtem vele. Nem bántam meg mert nagyon szerettem. Viszon mikor kiderült hogy megcsalt és még gyereke is lett belőle az nagyon fájt. Nagyon gondold át. Az idősebb pasik csak kihasználnak mert fiatal vagy. Lehet megszeret,vagy vonzódni fog..de akkor is félre fog lépni ha te nem adod meg neki azt amire vágyik. Főleg ha nem csak téged,de más kis 10enéveseket is nézeget.
2017. jan. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor te jól érezted magad vele...de én is igazából ettől félek.. Hogy megcsalna vagy akármi... Viszont abból a szempontbol jó hogy idősebb És tapasztaltabb hogy nem tud fájdalmat okozni az első együttlétben... Tud vigyázni.. És azért Ez is fontos.. Csak igazából én se tudom... Nekem Ő nagyon tetszik És ahhj... Szüleimnek nem tudnám elmondani... Hát mit szólnának hozzá.. Viszont lehet még jól is érezném magam vele..
2017. jan. 30. 13:03
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Az én párom és közöttem 26 év van. Ő 18 én 44. Már 2 és fél éve együtt és nagyon szeretjük egymást. Nem én voltam neki az első de azt mondta hogy bánja hogy nem én. Nagyon élvezi és szereti velem a szexet.
2017. jan. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ma volt táncunk, És le ültem mellé a székre Ő meg rácsapott a combomra... Főként csak velem csinál ilyet, vagy ehhez hasonlót... Meg néz azért lányokat persze...Viszont velem csinál ilyet..azon gondolkodom hogy merjek e próbálkozni közelebb kerülni hozzá... Vagy várjam amíg Ő kezd?
2017. febr. 1. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!