Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek hogy a fiúk felfigy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a fiúk felfigyeljenek rám?

Figyelt kérdés
Konkrétan most nincs kiszemeltem, de a fiúk még rám sem néznek. Pedig körülöttem mindenki összejön valakivel vagy felkeresik őket mer tetszenek neki. De engem sosem keresnek vagy nem is néznek rám. De ha mellettem áll egy fiú, és rám néz akkor meg nem tudom mit kéne csinálnom. 16L
2017. okt. 1. 15:56
 1/1 Ketri ***** válasza:

Öltözködéssel is tudsz figyelmet felkelteni(itt nem arra gondolok hogy fenékvillantós naci és melleket ki!!) Lehet szolidan is csinos lenni, és figyelem felkeltő. Azonban nagyon sok minden múlik a kisugárzáson. Ha magabiztos vagy is szintén sokat fog dobni :)

Légy változatos, beszélgess, nyílj meg te is a társaságokban. Azonban ne viselkedj úgy mint manapság a "tömeg lányok". Tipikus ri***ncok. Őket valószínűleg a srácok sem veszik komoly "nő"-nek.

Elnézést ha valakinek sértettem a lelkét.

2017. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!