Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Koncerten hogy pasizná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Koncerten hogy pasiználtok be? Mit tennéntek hogy felfigyeljenek rád? Fiúk! Egy koncerten, megnézitek a lányokat? Hogyan ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Kort/nemet írjatok! :)

2015. szept. 17. 20:43
 1/7 anonim válasza:

Nem igazán szeretem a koncerteket de akkor a lányokat figyelném inkább

18/f

2015. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat koncertre a muveltebb reteg jar. Igy en alaposan utananeznek a muveknek, zeneszerzoiknek, a kornak. Igy tudom kicsit "villogtatni" a tudasom. Az olyan nok mar azt is nezik hogy mennyire muvelt az illeto nemmcsak a buxaja meretet es a bombit vagy mercsot es a rolexet.
2015. szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves utóbbi válaszoló. Én amolyan bulizós koncertre gondoltam.
2015. szept. 17. 20:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Rock koncertekre szoktam csak járni és nem kell különösebben törnöm magam a sok kan között ingyen sörért, de nem így pasizok be. :D De egyszer egy csaj is rángott már el a helyemről. :D Az mondjuk király volt :D Egyéjszakás kalandok nem az én műfajom. :) Ismerkedni szívesen ismerkedek itt amúgy, mert legalább 1 közös érdeklődési kör már van, és az jó. :)

Természetesen sok múlik azon is, hogy mennyi töltet van bennem meg a másik félben. :D Ha valakiben túl sok, semmi valamire használható ismerkedés nem lesz. :D

23L

2015. szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!

Igen azutan jottem ra hogy te arra gondolsz miutan mar elkuldtem.

Bocsanat!

2015. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Semmi probléma. :)
2015. szept. 17. 21:08
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

Hogy pasiznék be koncerten? Nos, storytime on.

2015. Aug. 20. Zamárdi, All Time Low

Jack mondta a közönségnek, hogy szeretne egy "blowjobot", és hogy ki lesz az első. Mindenki kussolt, erre én szívet mutattam a kezemmel és elkezdtem őrülten ugrálni, hogy észrevegyen. És tudjátok, mi történt? Észrevett. :D Jack Barakat, a kedvenc bandám gitárosa észrevett. Rámmutatott és azt mondta: "You!". Sajnos végül nem történt meg az a blowjob. :c De egyszr még behajtom rajta. :D

A másik, szintén azona koncerten. Vagyis utána, amikor mentek el. A kocsival többször is megálltak, Alex (ő a szerelmem) ült az ablaknál, küldött puszit, és odatette a kezét az üveghez. *-* És én is az enyémet, tehát konkrétan fél centi volt köztünk, csak egy üveglap választott el minket egymástól. *-* Jack meg felhúzott csíkospulcsival táncolt közben a kocsiban. :D

Istenem, de szeretem a kis idiótáimat. :D :3


Bocsi, ha nem éppen ilyen történetre volták kíváncsi, de nem bírtam megállni, hogy ne írjam le. :D (Vállalom a lepontozást is.)

2015. szept. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!