Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, van akit vonzanak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, van akit vonzanak a sportos de hájas csajok?

Figyelt kérdés

Mindig kövérebb lány voltam, de az utóbbi két évben elég intenzíven sportolok amatőr szinten (futni, úszni, biciklizni is járok évszaktól függően, heti 3-4 óra).


Sokkal egészségesebb lettem, mióta mozgok - de így is kövér vagyok, részben mert enni is szeretek azért. Izmosabb lettem, de háj is van bőven. Számokban: 161 cm, 75 kiló.


Én most jól érzem magam, de úgy látom, ezek a méretek még a legtöbb srácnál a "túl sok" kategóriába esnek.


Mit gondoltok?


18/L



2017. okt. 3. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez bőven nem túl sok. Van egy kis "extra", de az elhízásnak még a határát sem súrolja. Engem érdekelnek az ilyen csajok, de inkább az tudna izglaomba hozni, ha egy korábban sportos csaj hízni kezdene..

25/F

2017. okt. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha te így jólerzed magad akkor nem kell fogynod. Az a lenyeg hogy neked tetsszen amit a tükörben látsz es az elégedettség a kisugárzásodon is látszani fog.

Egyébként nem vagyok kórósan elhízva ,van rajtad egy kis felesleg ,ennyi.

Sokszor az ilyen 100-150 vagy akár több kg-os embereknek is van párjuk szóval ne aggódj:)

2017. okt. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszene, de sok fiú a korosztályomban oda lenne érted, ne aggódj. :)
2017. okt. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igy szamok alapjan nehez megmondani,de nem tunik veszesnek.

Nekem egyebkent az ilyen kulso jon be,sportos de teltebb.a tul vekony(aka.csontkollekcio) sosem jott be,annak ellenere hogy en az vagyok a 184cm-hez tartozo 65kg-mal :D 19/f

2017. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy Te jól érezd magad ! És igen vannak olyanok, akiket vonzanak :)
2017. okt. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Biztos van olyan fiú, de az nem én vagyok.
2017. okt. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem semmi gond nincs ezzel. Akinek nem tetszik az ő baja fő hogy te jól érzed magad. Egy boldog nő mindig szebb szerintem.


Én (mackós) alkat vagyok szóval tudom milyen érzés ha izgulós vagy de ha jól érzed magad a bőrödben ne hagyd hogy bárki elvegye ezt tőled. Minden jót!

2017. okt. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
sportos vagy hájas..
2017. okt. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Férfi is.
2017. okt. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!