Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon taszító a fiuknak ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon taszító a fiuknak ha vastag lábaim vannak?

Figyelt kérdés

Vízilabdás lany vagyok és hat elég vastagok a labaim... van rajtuk izom és zsír is bőven :/ a vádlimat nem szoktam mérni de a combom 79cm korbe :/


nagyon taszító ez a fiuknak?



2017. okt. 8. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha összességében jól nézel ki (nem vagy egyébként elhízva pl.) akkor nem gond, nekem tetszenek is a vastagabb combú lányok.

Ne aggódj, biztos megtalálod az igazit, aki úgy fog szeretni ahogy vagy :)

2017. okt. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem nem hinném, hogy zavarna.


18F

2017. okt. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A háj az zavar. Az izom nem, ha nem túl sok.
2017. okt. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene!

Milyen magas vagy?

2017. okt. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a helyzet az, hogy nekem a vastag, izmos női combok a gyengém ! Külsőre mindig a combját nézem meg elsőre egy lánynak. Hidd el, nem baj ez ! Ha pedig rendszeresen sportolsz, akkor végképp nincs gond !
2017. okt. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hello! Mi a helyzet? :D
2017. okt. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!