Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokat híztam egy gyógyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat híztam egy gyógyszer miatt, a pasim kidobott, mert szerinte túl hájas lettem. Ha nem tudok lefogyni, tényleg ilyen taszító maradok a fiúknak?

Figyelt kérdés

Egy olyan gyógyszert kell szednem, ami rohamos hízást okozott, most már diétázom és mozgok, és nem megy lefelé a súlyom (legalább felfelé sem).


Eléggé el vagyok keseredve, a barátom is ezért szakított velem. Az orvos azt mondja, ne törjem magam ennél jobban, el kell viselni, hogy amíg a gyógyszert szedem, ilyen vagyok (lehet, hogy egy év is!). Nem is tudok ismerkedni addig? Adjatok tanácsot...


Csak illusztrációképp, már korábban is dundi voltam, ekkora:Az orvos azt mondja, ne törjem magam ennél jobban, el kell viselni, hogy amíg a gyógyszert szedem, ilyen vagyok (lehet, hogy egy év is!).


Erre híztam fel több, mint 10 kilót, a mostaniról nem merek képet felenni, de talán el tudjátok képzelni, hogy elég durva lehet a helyzet...


17/L


2014. aug. 28. 10:36
 1/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat, a kép lemaradt:

[link]

Szóval ilyen voltam hízás előtt, most még durvább a helyzet:-(

2014. aug. 28. 10:37
 2/10 anonim válasza:
100%
Küldj egy képet privibe megpróbálok úgy válaszolni, de nem kéne hogy emiatt problémáid legyenek. Milyen gyógyszert szedsz? L
2014. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem valószínűleg így is bejönnél, ez még egyáltalán nem vészes.
2014. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van akinek a teltebb jon be, olyan is akinek a kover (csak olyan kevesebb).
2014. aug. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az exed egy idióta, már ne is haragudj. De megnyugodhatsz, ő sem azért volt veled, mert feltétel nélkül, ejj de nagyon szeretett. Talán jobb is így.

Csináld csak tovább amit elkezdtél, esetleg utánajárhatsz még hatékonyabb diétáknak is. (Most milyet csinálsz egyébként? ) Az, hogy jelenleg most nem gyarapodik a súlyod, az is egy eredmény.

Az illusztrációt egyébként pedig nem látjuk.

2014. aug. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Oké, most már megvan. :D Nem voltál azért olyan dundi szerintem.
2014. aug. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy megszabadultál az ilyen embertől. Később még nagyon hálás leszel a sorsnak, ugyanbis ez az a tipus, akinél elvesztegetsz az életedből 15-20 évet, és utána lecserél egy 20-assal fiatalabbra, a bajban meg magadra hagy:)


Szóval inkább menj el a barátnőiddel, bulizzatok egy jót, és ünnepelj:)

2014. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát az illusztrált képed szerintem nem taszító...az exednek nem jöttél be de szerintem sokaknak tetszenél...főleg gyógyszer miatt hízol...de amúgy nem elég csak a test...hiába van ilyen szép tested ha belül nem vagy ennyire szép...szóval ne csak ezt figyeld! fogadd el magad és mosolyogj...ne keseredj el...sokaknak bejönnek a telt lányok :)
2014. aug. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mire szeded a gyógyszert? Komoly bajod lenne, ha nem szednéd?
2014. aug. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%
Mennyé te a jó édes anyucikádba! Most komolyan! Tanuljátok már meg hülye tinip**csák, hogy mit jelent az, hogy kövér vagy hízni. Idejössz a kis kib**szott kákabeledet mutogatni és jajveszékelni, hogy dagadt vagy. Előbb tanuljál már meg magyarul...tanuld már meg hogy mit jelentenek az egyes magyar kifejezések!
2014. aug. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!