Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rockosan öltözködök. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rockosan öltözködök. Ez taszító tud lenni a fiúknak? 12/L

Figyelt kérdés

Acélbetétes bakancs (nem hordom olyan sűrűn), fűzős felső, kiengedett haj, és bőrkarkötők.

Ez taszító a fiúknak? Mert nehezen találok barátot és nagyon szeretnék már egyet..


2011. máj. 15. 19:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Engem személy szerint nagyon taszít, egy nő legyen nő..
2011. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk Te még kislány vagy, ezt úgy objektíven írtam.. :D
2011. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem taszító, szerintem izgalmas.
2011. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Csatolva: rockosa, DE AZÉRT nőiesen:D
2011. máj. 15. 19:07
 5/23 anonim ***** válasza:
Én már 15 vagyok, most kezdek "kilábalni" a rockos külsőmből, de belül még mindig ugyanaz vagyok... (: de az én tapasztalataim szerint a többséget nem taszítja, sőt van akinek ez tetszik.:D sok pasi volt/van oda értem,így, rockos külsővel, úgyhogy nefélj, majd lesz Neked is valakid^^
2011. máj. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
nem, ha nem vagy olyan nagyon rockos.és nem vagy kislány.12 évesen is lehet valaki érettebb a koránál.nem értem, miért jön ezzel mindenki.
2011. máj. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 szamóca. ***** válasza:
csak ne legyél igénytelenül rokkos:D tudod a tíz centis hajlenövés a fekete festéktől, meg a parasztjány semmilyen haj...
2011. máj. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

nem a ruháktól leszel nő, hanem attól hogy pár év múlva nem teszel fel ilyen kérdéseket.


a barát meg nem kiskutya, bicikli, hogy akarni kell egyet. ha meg csak kaland kell, nem érdekes kivel csinálod.

2011. máj. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
xD bocsi de eléggé kislány vagy még:DD majd találsz később eljön annak az ideje, amúgy nem gáz így öltözködni
2011. máj. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Igen taszító. Mindig feketében vannak és idétlen kiegészítőket hordanak, ráadásul 40 fokos melegben is nagykabátban vannak. Ezen felül büdösek, isznak, cigiznek és drogoznak. Szóval igen, elég visszataszító.
2011. máj. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!