Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vidíthatnám fel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vidíthatnám fel a barátomat?

Figyelt kérdés
A barátoméknak van egy pár kutyájuk pontosabban nyolc mivel tenyésztették régebben őket.De nem is ez a lényeg hanem tegnap az egyik rosszul volt a barátomék elvitték orvoshoz és kiderült,hogy agy vérzéses betegséget állapítottak meg nála.Kapott gyógyszert és holnap dől el a sorsa,hogy el kell altatni vagy bevállalják azt,hogy élete végig gyógyszert szedetnek vele.De ahogy ismerem őket az altatás mellett döntenek,hogyha már nagyon rosszul van a kutya.Ma kérdeztem felőle és azt mondta,hogy jobban van a kutyus.De viszont lehet romlani fog annyira az állapota,hogy szegényt jobb lesz ha elaltatják.A barátom már így is ki van folyamatosan csak sír szegény érhető,hisz aggódik a kutya miatt én is aggódom de valahogy szeretném,ha jobb kedve lenne csak nem tudom mivel lehetne jobb kedvre deríteni. Szerintetek?

2017. okt. 10. 21:40
 1/1 anonim válasza:
Hány éves vagy?Ölelgesd jó sokat és mondd neki ha elaltatjátok akkor legalább nem szenvedésben hal meg
2017. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!