Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy nem akarok csajozni csak ábrándozok állandóan a sok csalódás miatt?

Figyelt kérdés
mit tudnék ellene tenni? mert hamarosan közeleg egy randi de csak álmodozom a csajról semmi kedvem nincs a csőd procedúrához

2017. jan. 19. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha normálisnak gondolnád, nem tettél volna fel kérdést erről. Ergo nem, nem normális.
2017. jan. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%

Úgy nem egyszerű csajozni ha már előre elföldeled a sikered.

A randin legyél laza,ne akard görcsösen a csajt,ne akarj megfelelni neki. Ebben az esetben fogod tudni magadat adni és ez a lényeg. Valószínű befeszülsz egy új csaj mellet,és nem tűnsz magabiztosnak,vegyél be egy lesza.om tablettát, kit érdekel? Lesz ami lesz..

2017. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

Azon kívül, hogy meggondolod kinél próbálkozol nincs mit tegyél. Én is sokszor ábránd világban élek, de ez tudom, hogy nem jó, mert a képzelet csak akkor vállik valóra ha teszünk is érte valamit.

18/L

2017. jan. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2017. jan. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá elmenni sincs értelme, lényegében saját magad koptatod le ezzel a hozzáállással.
2017. jan. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Diavolino44 ***** válasza:

Szerintem szinezd ki a dologot, mikor találkoztak, mond el, hogy ez lesz élete legrosszabb randija mert, pl alig aludtal mert kukorékoltak a szomszédban, elvesztette a bérletedet, ráesett egy súlyozo a kislábujjadra, s anyaukad, tokfőzeléket fozott főzött pedig tudja, hogy utálod.. ezek csak példák voltak, de felsorolász 3-4 ilyen bagatell indokot nem lesz a válladon a nyomás, hogy meg kell minden áron felelni a lánynak. A nők empatikusabbak nálunk..

Tuti neten hoztad össze..

2017. jan. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem nézel ki jól, akkor normális. Én is így vagyok vele, már rég nem próbálkozom a csajozással, így legalább nem csalódok újra meg újra.
2017. jan. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha élvezed, amit csinálsz, akkor nem létezik csőd (pl. bokszedzésen sem zavarna, hogy eleinte elvernek, mert abból fejlődsz és élvezed a kihívást), ha meg nem élvezed, akkor vagy tanuld meg élvezni vagy ne csináld, ennyi.
2017. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: Ki élvezi azt hogy verik, de még egy találatot sem sikerült bevinnie az ellenfélnek?
2017. jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én pl. élveztem sokkal technikásabb és tapasztaltabb ellenfél ellen küzdeni sparringnál, mert félre tudtam tenni az egómat és pár hét után jó volt látni, hogy fejlődtem.
2017. jan. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!