Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy fiúnak többször lett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak többször lett volna alkalma leszólítani egy lányt személyesen, de nem tette meg, és FB Messengeren ír rá, az mekkora hátránnyal indul manapság? 18f

Figyelt kérdés
2017. okt. 12. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semennyivel, m pasik manapság ezt csináljuk, mert nincsk edvünk a nyilvános megaláztatáshoz. Meg amúgy se vagyok hajlandó kérlelni, hogy vegye már ki a füléből azt a cart.
2017. okt. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is izgulós vagyok, meg hát beszéltünk is már kétszer pár szót, de nem adtam neki arra utaló jelet, hogy tetszik, nem hívtam el sehova. De elég szűkszavú volt szegény, ő is zavarban volt, szóval online hátha ő is jobban megnyílna.
2017. okt. 12. 15:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem az izgulás miatt nem megyek oda, csak szimplán nem foogk kuncsoorgni neki, hogy vegyem ár ki a fülhallgatót a füléből, hogy tudjunk beszélni. 22 évesen már nem megyek le kutyába, hogy elkezdjünk beszélni. Persze, régen ez nem zavarta az embert, de ostanság már nem érdekel. Inkább nem bszélgetek senkivel csak online. Legalább megspórolom vele a felesleges utazgatást is.
2017. okt. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!