Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több éve szakítottam. Ő azóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éve szakítottam. Ő azóta többször próbálkozott, személyesen vagy szóban nem, csak írásban. Közös ismerősöktől tudom, hogy szeretne újra velemlenni. Már nem beszélünk, de ahol tud, ott informálódik, leseget interneten stb. Mikor fog elfelejteni?

Figyelt kérdés
Azt akarom,hogy ne tudjon rólam semmit. Több regisztrált közösségi oldalon nem vagyunk ismerősök,de így is nyomon követ. Tervezem,hogy törlöm magamat az ilyen oldalakról. Ezután mi lesz a kíváncsiságával? Odáig merészkedne,ha nem tud rólam semmit, felkeressen vagy olyat már nem mer? Jobb neki,hogy nézi a képeimet? Ez nem rosszabb? Nem értem. Nem vagyunk beszélő viszonyban,nem váltunk el szépen, csúnya dolgokat tett. Őt zavarja,hogy nem beszélünk,sajnos én töröltem az életemből,nyilván volt rá okom. De ahol lehetősége van, ott ír, érdeklődik felőlem.Hogy tudnám elérni,hogy örökre felejtsen el? Már rég elmondtam neki,hogy én végleg lezártam,és már évek óta nem is beszélek vele.És nem is szeretnék. Hozzáteszem barátnője van,de neki úgy látszik ez sem számít.29/N
2017. márc. 30. 17:44
 1/8 anonim válasza:
56%
Szerintem tiltsd le mindenhol ahol csak lehet és az ismerőseit is vagy is a közeli barátait családtagjait! Ne is foglalkozz vele.
2017. márc. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Neki mi a rosszabb? Ha lát képeken és látja,hogy jól elvagyok nélküle vagy ha nem tud semmit rólam??Mintha nem is léteznék?
2017. márc. 30. 17:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Facebook - torol

Instagram - torol

Koltozz el!

Valtoztass nevet!

Ezeket a tanacsokat tudom adni.

2017. márc. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amit az egyes mond semmit nem er, mert kamuprofilokat fog gyartani :D
2017. márc. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó,azért annyira nem súlyos a helyzet.Hát élőben még nem is mert felkeresni. Csak ha törlöm magam és esetleg nem tud rólam,attól félek,fog..valaki valami értelmes hasznos ötlet? Volt már valaki hasonló helyzetben?
2017. márc. 30. 18:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem voltam hasonló helyzetben, tök normális vagyok. Ha valakivel ilyen csúnyán szakítottunk, akkor nem leskelődök utána évek múlva. Beteg valamennyire.

Te nem tehetsz semmit, ne foglalkozz vele. Ő már nincs is.

2017. márc. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha csunya dolgokat tett akkor meg is érdemli hogy ne keresd !Én az exeimet mind tiltottam fb-rol !Az egyik felhivott telon de leràztam azóta se keres !
2017. márc. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele.

Ha nem zaklat, nem írogat, csak kémkedés van, akkor hagyd. Csinálj mindent úgy, ahogyan eddig, éld az életed. Az ő dolga, mikor felejt el.

Fb-on le lehet tiltani, hogy ne írhasson neked, ugyanígy minden közösségi oldalon be lehet állítani ki követhet és ki nem, ki kommentelhet és ki nem, stb.

Mobilra is van app (sokszor natív), amivel telefonszámra szűrheted kitől nem akarsz hívást/üzenetet fogadni.


Helyzet eldurvulása esetén rendőrségre is mehetsz, zaklatás miatt. Ott van minden bizonyíték, hogy te jelezted, nem akarod tartani vele a kapcsolatot, ő mégis naponta ír. Hátha az már nem fog neki annyira tetszeni, hogy rendőrségre kell járnia a saját hülyesége miatt...

2017. márc. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!