Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ti mikor viselkedtek így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mikor viselkedtek így?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú a suliból 18 éves nagyon bejön de félek beszélni vele valamiért . Olyan megközelíthetetlennek tűnik nekem... nagyon jól néz ki és sok csajnak bejön. Szerintem őt nem is érdekli már kinek tetszik mert neki ez már normális hogy sok embernek bejön, és mivel a csajok körben ugraljak már figyelmen kívül hagyni mindenkit .. most hogy mondjam el h szeretem ? Vagy nem hiszi el vagy már nem is érdekli.... amúgy van barátnője szerintetek mit tegyek ? hogy ismerkedjek meg vele? csak látással ismerem kérlek segítsetek sürgős
2017. okt. 13. 18:42
 1/2 anonim válasza:
Hagyd és keress mást! Vagy várd meg ameddig már nem lesz barátnője. Ha most tudatod vele, hogy mit érzel akkor vagy összejön veled és a barátnőjével gyűlik meg a bajod, vagy esetleg nem tetszel neki, kinevet és elmondja mindenkinek mi történ, akkor meg...
2017. okt. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha van barátnője és ha boldognak látod őt akkor ne avatkozz bele.. Felejtsd el őt.
2017. okt. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!