Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már elég régóta olyan érzésem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már elég régóta olyan érzésem van, hogy sose lesz egy barátnőm. Tudd valaki segíteni?

Figyelt kérdés

(Gondolom, hogy ez itt a gyakori kérdéseken elég gyakori kérdés, de azért én is felteszek egy hasonló jellegű kérdést, mert sokkal személyesebb így számomra, így előre is bocsánat ha ezzel zavarok valakit)

20 éves vagyok, de már elégé kapuzárási pánikom van. Tudom, hogy még fiatal vagyok, de azért már benne vagyok abban a kórban mikor a lányok a központi téma és valami ki is alakul. Eddig csak egy 2 éves távkapcsolatban volt részem ahol a másik felett összesen 12 nap láttam személyesen és ez idő alatt is vagy 4szer megcsalt. Miután vége lett egy jó ideig nem tudtam felfogni meg sok más dolog is közbe jött és az elkövetkező pár évben elég súlyos hangulat ingadózásaim voltak és heti rendszerességgel jártam dilidokihoz is. Elég visszahúzódó és szótlan vagyok, sose volt kettőnél több barátom, a volt osztálytársaim elégé furának tartottak, elvileg semmi önbecsülésem sincs és a lányoknál pedig lefagyok, ha hozzám szólnak (szinte már félek tőlük). Idén halasztok egy évet az egyetem előtt, hogy mind szellemileg, fizikailag és (minimálisan) pénzügyileg is legyen ott esélyem kezdeményezni egy lánynál ezért is dolgozok, edzek és rengeteget tanulok természettudományokat (amivel még az önbizalmam is próbálom növelni). De ezek ellenére ha mind ez összejön, akkor se látom reális esélyeket jövőre vagy akár 2 év múlva se. Nem akarok csak azért összejönni valakivel hogy ne legyek egyedül. Lehet elég hülyén hangzik de szerelmes szeretnék lenni és nagyon szeretném ha nem plátói lenne mint ahogy eddig mindig. Lehet ez túl sok, de szeretnék egy gyönyörű, kedves és vicces lányt, akivel merek önmagam lenni, csak ez a kép így számomra elég elérhetetlennek érzem.

A kérdésem vagy a kérésem az, hogy valaki nem tudd gyakorlatokat, vagy taktikákat amitől megjön az ember önbizalma,amitől bátrabb lenne, meg olyan gyakorlatokat amivel lehet gyakorolni egy lánnyal való beszélgetést (hogy jövőre ne rögtön a mély vízbe kezdjem) meg hogy hogyan is kell elkezdeni udvarolni (a névtelen versek, virág, csoki stb nem nagyon jön be már a lányoknak sehogy…). Vagy lehet ez már nagy kérés, de nincs egy olyan szuicid hajlamú lány/nő aki privátba próbál egy kicsit ezen a hibámon segíteni vagy gyakorolni a lányokkal való diskurzust?

A válaszokat előre is köszönöm és akit ezzel zavarok előre is bocsánat



2017. okt. 18. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Hát lány vagyok és ha gondolod, beszélgethetünk, de nem hiszem, hogy sok segítséggel lennék. :) Nem igazántudom, nektek hogyan kellene udvarolni, még nem volt részem ilyenben.
2017. okt. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
10%
Tyűű de hosszú regényt leírtál ide......biztos nem olvasom vegig
2017. okt. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia, ha gondolod nekem is írhatsz hátha tudok segíteni valamiben:)

17/l

2017. okt. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem bàntàsbòl,de a helyesíràst kicsit gyakorold.


Ez a videò ,meg a màsik gondodat oldja meg.

[link]

2017. dec. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Írj,megpróbálok segíteni.

18L

2017. dec. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!