Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet találni olyan fiút...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni olyan fiút akinek a duci/molett lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és még nem volt pasim.Nem vagyok sovány de azért nem vagyok 100 kiló.Még nem tetszettem fiúnak.És félek hogy nem is fogok.Az arcom annyira nem csúnya (legalább is ezt mondjak). Fogyókúrázok, járok edzeni.Szerintetek?

2017. okt. 20. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Gyorséttermekben!
2017. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem írtál :(
2017. okt. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
16 vagy, nem 50. nem kell izgulni
2017. okt. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Férfit is találni.
2017. okt. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen téren nem vagyok "válogatós" inkább a személyiség alapján döntök. Szóval bíztos nem én vagyok az egyedüli aki így nézi a lányokat/nőket! De ha szeretnél beszélgetni akkor írj privátban :)
2017. okt. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hali! Nyugi aki akar úgy is megtalál majd😉 nekem pl a duci csajok jönnek be🙂 exem is meg a mostani barátnőm is husisabb😄
2018. ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia szinte akarhol,ugyanannyi eselyed van mint akarmelyik masik lanynak.Van akinek ez jon be van akinek meg az.Tenyleg csak mosolyogj mindig,es ne legyen onbizalom hianyod azert mert nem vagy cernavekony.Az egyik legjobb baratom aki sztem tenyleg nagyon nagyon jol nez ki egy moletebb csajjal jar.Es nagyon cukik egyutt.Szoval csak mosolyogj es legy onmagad.akarkinel van eselyed ha meg az a baja valakinek ,hogy nincs modellalkatod az nem is erdemel meg
2018. ápr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten olyan lányokat keresek, akik ducik, és elfogadják magukat, nem fogyókúráznak. Ha ez így neked bejönne, írj üzit :).
2018. ápr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Alapjáraton a telt lányok tetszenek, csak az a helyzet, hogy az nem minden, mivel oké, hogy adott egy külső, ami számomra vonzó, de fontos, hogy más területeken mit tud mutatni nekem. Empátia ami megfog, intelligencia, kedvesség, kedves mosoly, humor, felszabadultság, jó kisugárzás is kell társuljon. És ez fontosabb annál, hogy akkor most telt vagy sem. De ha csak a kérdésre kellene válaszolnom, akkor én olyan vagyok, aki a telt lányokhoz vonzódik többnyire.
2018. ápr. 18. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minden folt megtalálja a zsákját
2018. máj. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!