Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek a Strangers....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Strangers.hu nevű oldalról?

Figyelt kérdés

2017. okt. 21. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Ugyan olyan gagyi oldal, mint az anotalk, és barátai.

Trollkodni jó rajta. Viszont Normális emberrel nem nagyon tudtam eddig beszélgetni egyiken sem. Mellesleg egy csávó csak úgy random linkelte nekem a farkát xD mondom WTF boi ?' XD

2017. okt. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

Az az oldal tele van 30-40 éves szerencsétlen palikkal... Jézus!

Egyszer egy 37 éves kérdezte, hogy nem szeretnék-e lefeküdni vele. :'D

14/L

2017. okt. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Ja és azért tettem fel 45-ig a korhatárt, mert kíváncsi voltam mennyi ott az életképtelen ember...
2017. okt. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 Talán nem kéne 14 évesen vad idegen 40 évesekkel beszélgetni. Amúgy sem, de ha be lehet állítani a korhatárt akkor maradj a korod belieknél, vagy pedig ne csodálkozz ha ilyet mondanak neked vagy esetleg olyat kapsz mint az első válaszoló :D Egyébként szerintem annyi nem rossz mint az Anotalk és társai, én már beszélgettem több normális emberrel, és olyan is van akivel hetek óta beszélek :)
2017. okt. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
#2, Az ilyen emberek nem kaptak megfelelő nevelést otthon... Kicsit sajnálom őket. :/
2017. okt. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem összejött onnan két lány.
2017. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb, mint az anotalk.
2017. okt. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

egyszer unalmamban felmentem ilyen oldalakra nem csak magyarra de angolra is. Ugyan azt tapasztaltam mindenhol.


Hagy ne minősítsem azokat az embereket

2017. okt. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

Minősítgessétek saját magatokat 20 év múlva, hülyegyerekek.

Tudom, negyven felett már aludjak koporsóban, hátha reggel már nem kelek fel.

Ha tegnap nem tapasztaltam volna meg, amit, talán hinnék az ilyen SJW szarságoknak és lehúznám magam a WC-n.

Sokkal nagyobb a fiatal lányok hajlandósága idősebb férfiak irányába, mint ti azt gondolnátok :)

2018. ápr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!