Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom mit kezdjek ezekkel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honolulu girl kérdése:

Nem tudom mit kezdjek ezekkel a jelekkel! Érez irántam valamit vagy nem?

Figyelt kérdés
Nagyon erősen érdeklődöm a szembeszomszédom iránt. 19 éves lehet. Az a problémám,hogy mikor bejelöltem facen akkor nem jelölt vissza. Instán is bejelöltem és vissza is jelölt és egy órával később letiltott. Kicsit furcsa mert nem zaklattam csak bejelöltem és mégis letiltott. Pedig mindig integet és köszön meg mosolyog mikor talákozunk. Igaz sose beszélgettünk, de nagyon kedvesnek tűnik,de mégse tudom hova rakni ezt a dolgot... 15/L
2017. okt. 21. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet. Lehet csak nem szereti a közösségi oldalakat.
2017. okt. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben rákérdeznék erre ha legközelebb találkoztok.Ebben semmi ciki nem lenne, mert ha köszön meg mosolyog akkor érdekes, hogy miért tiltott le.Erre kérdezz rá, hogy miért.
2017. okt. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj h aznap még küldtem neki üzit tök kultúráltan megírva és arra se válaszolt. Az a baj,hogy reggelente kocsival megy épp hogy köszönünk egymásnak...de ha egyszer oda jutok meg fogom kérdezni...csak nem igazán merek kezdeményezni
2017. okt. 22. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!