Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ne csak kinézetre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne csak kinézetre tettszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány, nemrég jött a sulinkba, már egy ideje néztem, mert nagyon tetszett. Egy hete ráírtam, jóba lettünk, szünetekbe találkozunk mindig megölel.

Beszéltük, mondtam neki, hogy nekem nagyon bejön, de ő ezt még nem mondja, viszont azt se, hogy tettszek neki, de a kinézetem dicséri, meg az bejön neki.

Mit csináljak, hogy többet érezzen irántam.

Beszélgettem vel pl. a csókról és aztmondta, hogy úgysem merem, de kérdeztem ha mégis akkor hagyja, vagy nem és mondta, hogy akkor megtudom.

Nemsokára lesz egy buli, őis ottlesz, lehet megéne próbálni hisz inni is fogunk, addiggis megkéne próbálnom valahogy tettszeni neki, mit csináljak ezügyben?


16/F


2017. okt. 22. 11:51
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja ás mondta, hogy van nála esélyem, csak azért megkéne ismernie, de nem szeretném elcseszni.

Ja meg valamennyire csak bejövök neki,mivel első találkozáskor már öleléskor a fenekét megfogtam, igaz fogadásból.

2017. okt. 22. 12:01
 2/3 anonim ***** válasza:

Ébredj fel kiskomám mert ezt már buktad de az alkohol nagy úr...


Utolsó lehetőség, ragadd meg! ;)

2017. okt. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

*Beszélgettem vel pl. a csókról és aztmondta, hogy úgysem merem, de kérdeztem ha mégis akkor hagyja, vagy nem és mondta, hogy akkor megtudom. * [link]

Öcsém, nem megy neked ez úgy érzem.

2017. okt. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!