Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet barátnőd 2017-ben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi, szinte por.. kérdése:

Hogyan lehet barátnőd 2017-ben?

Figyelt kérdés
18 évesen milyen lehetőségek vannak online vagy személyesen ismerkedni, úgy hogy a cél egy párkapcsolat? Leginkább személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi, ki hogyan jött össze, ismerkedett meg barátnőjével.

2017. okt. 22. 12:16
 1/5 anonim válasza:
Szerintem komoly kapcsolatot nehéz találni az interneten, természetesen kivételek mindig vannak. Lehet furán hangzik, hogy úgy írok választ, hogy sosem volt barátom, de én ezt így látom.
2017. okt. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, mint 10-20-30 évvel ezelőtt. Ha tetszik egy lány, odamész, randira hívod és meglátjátok. Nem olyan nagy cucc ez. Mondjuk elég gáznak tartom, hogy ez nem magától értetődő neked...
2017. okt. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd jövőre megmondom xD
2017. okt. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Helloo. Én is úgymond a neten ismerkedtem meg a barátommal, bár mi egy iskolába jártunk csak ő felettem 1 évvel, de egyáltalán nem ismertem. Mielőtt rám írt volna, már rá egy évvel azelőtt bejelölt csak félénk volt és nem kezdeményezett. Aztán a haverja unszolására mégis írt, nem rohant le mint egyesek, akik rögtön azzal kezdték, hogy jól nézek ki és van-e pasim,mikor talizunk... Nyilván neki annyi előnye volt, hogy egy suliba jártunk és így voltak témák. Aztán napokig beszélgettünk, de mivel mindketten analfabétak vagyunk ismerkedés terén, így a suliban nem taliztunkxd. Végül mégis megbeszéltük, hogy na most akkor személyesen is, ami tök viccesen sült el mert van köztünk majdnem 40centi különbség:D. Na de szépen randira hívott, lassan puhitott és már egy éve együtt vagyunk:D. Tehát végülis neten is lehet ismerkedni szerintem, de nem célszerű halogatni a személyes talit.

18/L

2017. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Erre a célra ez az oldal is egész alkalmas :D

Kiírsz egy ilyen, vagy hasonló kérdést, válaszolnak valami neked szimpatikusat és bumm lehet privátban már ismerkedni is

(Abszolút nem sértegetés, ez csak egy létező jelenség :D) 17/l

2017. okt. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!