Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, titeket mennyire zavar,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mennyire zavar, ha egy lány fiús?

Figyelt kérdés
Úgy is öltözködök,alkatom is olyan,na meg a beszédem,gesztusaim,mindenem.Ezeken nem tudok változtatni,de valami elb.szott módon nem is akarok.Úgy vagyok vele,hogy talán egy biszexnek kellenék,de ép elméjű ember hozzám sem érne.Titeket nagyon zavarna,ha valakiben semmi nőiesség nincs? 15L
2017. júl. 13. 11:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Talán egy picit :/ de szerintem meg lehet szokni :)

17f

2017. júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Miért, hogy öltözködsz? Mit vennél fel egy átlagos nap?Szerintem semmi baj nincs veled.
2017. júl. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
2# A kérdésedre válaszolva,tényleg fiúsan öltözködöm.Bő ruhákat hordok,színeset sem veszek fel,ilyen a stílusom.Senki kedvéért nem változnék meg,mert ilyen vagyok.Csak a vélemények érdekelnek,ennyi.
2017. júl. 13. 11:18
 4/29 anonim ***** válasza:

#2 vagyok. Azt tudom tanácsolni, hogy öltözz úgy, ahogy akarsz. Magadnak tetsz, és ne olyan embereknek próbálj meg "tetszeni" akik az utcán látnak 2 mp-ig. Ne foglalkozz azzal, hogy mit gondolnak rólad mások. Az ember stílusa amúgy is sokat változik, főleg tinikorban.

Ha meg az aggaszt, hogy nem tetszenél másnak, jusson eszedbe, hogy egyszer találsz valakit, aki úgy fog szeretni ahogy vagy. Csak idő kérdése :)

2017. júl. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Köszi 4-es,én is így gondolom.Csak hiába ,,reménykedem'',semmit sem ér. :S
2017. júl. 13. 11:26
 6/29 anonim válasza:

Engem nem zavarna

14F

2017. júl. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom:D
2017. júl. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Megmomdom őszintén.

Ne vedd sértésnek, de én rád sem néznék. Bár így csak a leirtakból mondom ezt lehet, hogy ettől még nagyon szép arcod lehet :)

Úgy öltözködjél amiben jól érzed magadat, mivel akkor vagy boldog ha saját magad lehetsz! Ha pl hosszú a hajad (mint a legtöbb lánynak) akkor màr van is egy nőies vonàsod :)

Remélem hogy megtalàlod a hozzád illő fiúdat, szerelmedet! :)

2017. júl. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat. :)
2017. júl. 13. 12:03
 10/29 anonim ***** válasza:

Tudom,nem ide tartozik,de én szívesen elfogadnék egy laza fiús barátnő-havert.Az eddigi "barinőim" mind plázacicák:hol körömlak,hol új ruci.Mindegyiknek jópofiskodni kell meg dicsérgetni.Holott le se sz.rom,hogy éppen mit viselnek,engem az öltözködés nem érdekel.Én eleve csak fekete punk vagy goth cuccokat hordanék,csak anyám ellenezi.Nem engedi kibontakoztatni a stílusomat,mert ellent mond a vallásos eszméinek.

16/L

2017. júl. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!