Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszahúzódó, zárkózott,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó, zárkózott, csendes, kevésbé szép/jóképű emberek, ti hogyan/hol ismerkedtetek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés
A fent felsorolt jelzők rám is igazak, ezért kíváncsi lennék, hogy másoknak hogyan sikerült ilyen tulajdonságokkal megtalálni a szerelmüket.

2017. nov. 1. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

En egy táborban ismerkedtem meg vele, es azonnal megvolt az összhang :) Egyébként sztem rohadtul nem a Kinézet szamit, hanem a kisugárzás.


Meg En eddig mindig belső tulajdonságok miatt lettem szerelmes. Volt olyan, hogy megláttam egy fiut, aki egyáltalán nem tetszett külsőre. Aztán elkezdtem beszélgetni vele (ő jött oda hozzam), es teljesen belezúgtam.

2017. nov. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Es meg annyit, hogy sok fiúnak tetszem meg szerelmesek belém, holott nem vagyok szep, talan átlagos se. Sztem a kisugárzásomon múlik minden.

Szep lany is lehetek, de ha rossz a kisugarzasom, egy fiu se néz rám.

2017. nov. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Nagyon elgondolkodtató az, amit írtál. :)
2017. nov. 1. 11:00
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
alátámasztom a 2-es válaszoló válaszát, én fiú vagyok és az esetemben is így van :) fontos a kisugárzás
2017. nov. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!