Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti cukinak, vonzónak találnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti cukinak, vonzónak találnátok, ha egy srác nagyon magas, és nagyon jóképű, közben viszont csendes és visszahúzódó?

Figyelt kérdés

2014. dec. 3. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem minden a külső,és az ilyen pasik egy része többnyire sunyi.Számomra nem vonzó annyira.Inkább legyen nyitott,beszédes,és vidám.
2014. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez pont én vagyok. de kevesen mondták már rám, hogy cuki szóval nemhiszem...21f
2014. dec. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 fahéjas Alien ***** válasza:
Ez így kevés... egy adathalmaz csak, kell ehhez az, hogy személyesen legalább legyen egy kis kontakt, hogy meg van-e benne az a plusz faktor, hogy megakarom ismerni/szerezni az egész lényét. Aki ezt nem váltja ki, az felejtős.
2014. dec. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem bejön:) ha magas és jóképű,az már jó pont . . . . . és ha még okos és humoros is,akkor álompasi:))
2014. dec. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A magasság nálam már alapból jó, mert 172 vagyok és szökőévente egyszer jön el mellettem egy olyan magas pasi aki jól is néz ki... a visszahúzódottság meg sztem nem baj, ha az én társaságomban megnyílik. 16/l
2014. dec. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!