Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, aki iránt többet éreztem, mint barátság, de ő csak kihasznált, utána pedig teljesen összetörtem.


Most van egy fiú, akit régóta ismerek, de csak 2 hónapja beszélünk napi szinten, igazából most ismertem meg, előtte pár szót beszéltünk csak. Felkért táncolni, ő lesz a párom szalagavatón, találkoztunk is már, kedves, okos, vicces, megértő és segítőkész, de közben ő az a tipikus rossz fiú, de ez még jobban vonzóvá teszi. Amúgy külsőre nem az esetem, sőt, nem csúnya, de tényleg nem mondanám rá, hogy na ő aztán jól néz ki, mégis egyre jobban tetszik. Ezzel csak az a baj, hogy van egy 4 hónapos kapcsolata, ami igaz, hogy nem túl jó és állítólag csalják egymást, de 1, egy ilyen kapcsolatot sem szeretnék tönkretenni, 2, ha a lánnyal megcsinálja ezt, akkor velem miért ne tenné? Sokszor ír kétértelmű üzenetet, persze azért úgymond az ízlésesség határán belül és tudom, hogy bejövök neki én is.

Mit tennétek a helyemben? 18/l



2017. nov. 2. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lányként válaszolok, de én biztos, hogy nem jönnék össze vele, tőlem lehet akármilyen kedves, de, hogy van 4 hónapos kapcsolata, és csalják egymást. Ez már most rossz. 16/F Írj privátot, válaszolok amint tudok.
2017. nov. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Az elsőnek igaza van. 19/F vagyok. De ne írj neki privátot mert tuti ő is csak kanos :D Sőt nekem sem írj, mert én is az vagyok xd
2017. nov. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem ez bűzlik... Én nem jönnék össze vele, mert ha a barátnőjét így kezeli, veled sem fog kivételt tenni! Egyébként meg, miért nem szakít a barátnővel, ha elhívott téged???
2017. nov. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
# 3 Azért találkoztunk, hogy ne teljesen ismeretlenben táncoljunk, nyilván sokkal kellemetlenebb, ha nem ismerjük egymást.. És szerintem teljesen ésszerű volt, hogy találkoztunk, mert oké, hogy látásból ismertük egymást, meg köszöntünk/lájkolgattunk egymásnak meg ilyenek, de ezen kívül ismeretleneknek számítottunk egymásnak.
2017. nov. 3. 22:14
 5/5 anonim válasza:

Csöbörből vödörbe. A helyedben nem tenném-nem jönnék én sem vele össze. Ha gondolod, próbálj meg egy megértő pszichológust találni a volt kapcsolatod okozta sebek miatt.


Ne egy szoknyavadásszal vigasztalódj-jobban jársz egy másik, de becsületesebb emberrel.

2017. nov. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!