Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok, próbálkozzak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, próbálkozzak még párszor vagy hagyjam inkább?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik nekem. A-meglehetősen vérszegény- beszélgetéseket én szoktam kezdeményezni, fbn nagyon-nagyon ritkán beszélünk. Volt egy buli, megkérdeztem tőle akar-e velem jönni oda, de azt mondta, már megy egy másik lánnyal (csak barátok, a lány egy elejtett megjegyzéséből tudom hogy nem tetszik neki a fiú).Voltam a bulin, tényleg együtt voltak, de nem nagyon figyeltem őket tehát nem tudom hogy viselkedtek egymással. Na és van még valami: néhány szrkeverő csajszi mostanában elkezdett vele lógni. Róluk még érdemes tudni hogy tényleg nagyon pletykásak, nekik egy titkot elmondani olyan mintha óriásplakátra írnám. Simán elképzelhetőnek tartom hogy észrevették hogy tetszik nekem az illető (ritka átlátszó vagyok néha) és ki tudja miket dumálnak neki rólam (van tapasztalatom velük kapcsolatban) Abban szeretnék tanácsot kérni, hogy kezdeményezzek-e (azt feltételezve hogy a kígyókeselyűk elbizonytalanították) vagy csak megaláznám magam ezzel és úgy tűnne mintha futnék utána? Kérlek kíméljetek meg a "kezdeményezés a fiú dolga" stb. válaszoktól, ez a 21. század én meg nem Hófehérke vagyok :D Előre is köszi :)
2017. nov. 2. 23:33
 1/6 anonim válasza:
100%
Ha a srácot egyáltalán nem érdekled akkor felesleges futni utána, ha meg tetszel a srácnak akkor leszarja hogy mit mondanak a többiek
2017. nov. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Ha “vérszegény” a beszélgetés felesleges. Ő amolyan nyűgből ír vissza neked, h ne sértsen meg. Keress más pasit, aki meg is érdemli a társaságod. Guggolj sokat, h majd később megbánja milyen bomba segget hagyott ki. 
2017. nov. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-utolsó mondatodból kiindulva ritka bőséges látókörű, intelligens ember lehetsz :)
2017. nov. 3. 00:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Hmm.. ez most szarkazmus volt ? :D
2017. nov. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hihetetlen ugye?
2017. nov. 3. 15:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki már olyan lányokkal lóg, akik ártanak a másiknak. Az alapból nem érdemli meg a társaságod. Azért ír olyan keveset. Mert nem akar veled beszélgetni. Tévedhetek is, de én ezt látom a sorokból. 16/F Írj privátot, ha valami tanács kellene.
2017. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!