Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok róla? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok róla? Miért ilyen? Hogy próbálkozzak be nála?

Figyelt kérdés
Szal lenne itt egy lány akinek még sose volt kapcsolata, és nem igazán értem mert szép meg okos meg minden..gondolom szűz is én 19 ő 18 lesz, a barátaitól hallottam h eléggé szorongó..nem tudom mit csináljak h közeledjek hozzá? v egyáltalán közeledjeke?
2010. jún. 27. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

mindenképp közeledj, nincs mit veszítened!

Biztos vagyok benne, hogy ő is nagyon vágyik már egy kapcsolatra, pláne ha kedves vagy vele, stb..

És ha jól közeledsz, akkor simán fel tudod oldani a szorongását, sőt, talán nem is olyan szorongó, csak nehezn nyílik meg mások előtt! Hidd el, nagyon örülne neked szerintem!:)

2010. jún. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, közeledj, mindenképp megéri:)

Ha kitartó vagy, és komolyan gondolod, akkor nagyon szép kapcsolat lehet belőle. Keresd rendszeresen, figyelj rá, jegyezd meg, amiket mondd, és lássa rajtad, hogy igazán érdekel.

Nem lesz ott semmi gond, ha látja, hogy nem egy szélhámos akarja ki tudja mire használni.

2010. jún. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az elejétől fogva normálisan és rendesen közeledsz felé,meg fog nyílni előtted,mert a bizalmába fogad.Ez azonban hosszú,kitartó,kemény meló eredménye,hiszen a csaj valószínűleg elég zárkózott lehet,és nyilván csalódott is már,ezét nem bízik meg akárkiben.Ha Te megteszed a Tőled telhetőt,Ő is megnyílik Neked,idő és akarat kérdése.Természetesen abban az estben,ha Te is bejössz Neki.
2010. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!