Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Maradjunk csak barátok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjunk csak barátok, vagy próbálkozzak nála? Mit gondoltok erről? Én nem értem a srácot.

Figyelt kérdés
Megtetszett 1 hónapja egy fiú, ő 19, én 17. Nagyon helyes srác, bár nem olyan csajozós típus, mégcsak nem is nagy társasági lény. :D Szal felvettem msn-re és beszéltünk párszor, ott tök aranyos volt és mondta, hogy képek alapján bejövök neki. Aztán találkoztunk, ismerkedés céljából, ott vhogy nem nagyon volt jó témánk, elsőre kicsit furcsa volt. :S A tali után is azt írta, hogy még mindig bejövök neki, pár nappal rá fel is ajánlotta, hogy menjek el hozzájuk megnézünk egy filmet, elleszünk..stb. Azonban azóta sem jelentkezett, fennvan msn-en, de magától nem ír, én pedig ezek után nem írok neki, úgy gondolom, hogy neki kellene. Holnap lesz a városban egy buli, szerintetek kihívjam beszélni? Mondjam azt, hogy legyünk csak barátok vagy mi legyen? Lehet csak le akart rázni... Hogyan tovább?
2009. júl. 31. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem keresett a megbeszélt filmnézés óta, nem ír rád. Ne cuppanj rá, hagyd. Ha akar valamit, megtalál.
2009. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad meg hogy belementél-e a filmnézésbe..?

Ha nemet mondtál, azaz lekoptattad akkor mit vársz tőle? Úgy nem fog írni..

Abból hogy te nem írsz neki azt vágja le "hogy téged zavart az ötlet, és nem jön be neked. És most tartod a távolságot tőle, mert az ötletét nyomulásnak vetted."

Szerintem azt hiszi hogy koptatás alatt van...

De ha belementél az ötletébe, akkor miért nem beszéltetek meg egy időpontot..?


(23/F)

KG

(A kérdezők értékeljék a válaszokat)

2009. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én belementem a filmnézésbe, mondtam is, hogy mikor érek rá, és mondta, hogy akkor majd megkeres x órakor. Azóta sem keresett, pedig én írtam neki aznap, de semmi válasz. Msn-en fenn szokott lenni, de nem ír.
2009. júl. 31. 14:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Nemakarok gizmó lenni, de szerintem lehet, hogy csak nemakart megsérteni, és mégse jössz be.
2009. aug. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!