Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet hül*e kérdés, de szerint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hül*e kérdés, de szerintetek érdeklem, hogyha mindig megnézi a az insta storymat meg a napomat?

Figyelt kérdés

Nem szoktam mindennap feltölteni képet, de kb. hetente egyet igen és ez a lány mindig megnézi, akit már régóta ismerek, régen szerelmes volt belém. Szerintetek van e most nála esélyem ? :D Első sorban lányok válaszát várom.


16/f


2017. nov. 4. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még nem feltétlenül jelenti azt, hogy tetszel neki. Gondolom, hogy másokét is megnézi, akkor ezzel a logikával tőlük is akar valamit? Nem hinném. Ide valami egyértelműbb jel kéne, amiből világosan kivehető a szándéka.
2017. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez még nem jelent semmit. Inkább írj neki, és majd a viselkedéséből szűrhetsz le dolgokat.
2017. nov. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én általában végig szoktam kattintgatni az ismerőseimét, és nem tetszik mindegyik:D
2017. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja igen valószínűleg csak végig kattingat :/ pedig jó lenne ,ha bejönnék neki :S

Azért is tettem fel a kérdést amúgy mert kb. mindig ő nézi meg először :D Amikor fent van , ezt már megfigyeltem.. de ez se jelent még semmit :(

2017. nov. 4. 22:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyelj.Nem akarlak kiábrandítani de ez még nagyon kevés így.Én csak átszoktam hajtani az instastorykat,sokszor nem is tudom,hogy éppen kiét nézem.De ez én vagyok.Lehet ez nála számít.De ha majd személyesen megy oda hozzád,keresi a társaságod,mosolyog rád akkor majd biztosan tudhatod,hogy bejössz neki.


Sok szerencsét!

2017. nov. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!