Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért van az ha egy kicsit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dundus1000 kérdése:

Mért van az ha egy kicsit bunkóra veszem a figurát, jobban érdeklem a lányokat? 16/f

Figyelt kérdés
Legalábbis tapasztalataim szerint
2017. okt. 22. 00:25
 1/8 Stark2000 ***** válasza:
77%
Mert manapság erre kapnak a nők. Én pont, hogy próbálok úriember módjára viselkedni minden lánnyal, de le se sz*rnak. (Nyilván lehet baj a kinézetemmel, de mindegyik lánynál? :D) Lehet, hogy emiatt most sokan megfognak kövezni és lepontoznak, de már egy fél - 1 éve azon az alapon vagyok, hogy herótom van a nőktől és inkább haverokkal lógok, vagy épp egyedül csapatom a kétkerekű EXC-mel a terepet. :D
2017. okt. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
Mert a lányok gyökerek.
2017. okt. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha velem lenne bunkó egy pasi, jól képen vágnám azt tuti.

szóval én kivétel vagyok.

Meg persze a "normális" lányokat nem érdeklik a bunkók.

Gondolom azok a lányok akiknek ez bejön az is olyanok amilyenek.

2017. okt. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ez most kicsit mélyebbre megy, de azt vettem észre hogy ezt a bunkó ideált akarják beállítani a fiatal lányoknál. Nemrég felregisztráltam egy könyv olvasós oldalra és megdöbbentem hogy minden romantikus könyvben ilyen rossz fiú karakterek vannak ártatlan lánnyal főszerepben. Sőt sok hasonló film is van. Az idősebb generáció is azt sugallja hogy egy lánynak ilyennek kell lennie egy fiúnak meg ilyennek. Azért ennek ellenére vannak normális lányok (én se bukom a rossz fiúkra) csak fiatalon befolyásolja őket ez a sok szar.
2017. okt. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mert valakinek tetszik ha bizonyos szinten a firfi domináns, határozott stb

van akihez meg úgy szolnál hozzá akkor olyan állast kapnál hogy seggre ülsz


nem kell álltalánosítani

a legtöbb nő igenis különbözik

2017. okt. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom melyik lánynak jön be ez,de nekem biztos nem..
2017. okt. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert olyan lányokra hajtasz akik ezt szeretik, ez a te problémád hogy az olyan.. majdnem nőt mondtam de a nőnek van önbecsülése.. lányoknál próbálkozol akiknek az kell egy pasiban hogy semmibe vegye őket.

Gondolkoztál már normális értékrendű nőstényen?

2017. okt. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézd én lehet pont ezért lettem biszex. Annyi fiú nyitott és kedves velem.
2022. jún. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!