Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit ronthattam el, miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthattam el, miért nem érdeklem már?

Figyelt kérdés

Októberben másik csapathoz igazoltam edzésen és azóta bejön egyik edzéstársam. Csak heti 1 edzésünk van együtt, pár hónapot ki is hagyott. Régebben mindig dumáltunk edzés után vagy fél órát, mostanában meg edzésen szoktunk picit, ha van idő. Csütörtök óta tegnapig minden nap rámírt. Előtte karácsonykor írtunk utoljára. :D Jófej volt először nagyon, aztán egyre kevésbé. A héten többnyire mindenre már csak smiléval válaszol. Edzésen is nóinkább csak röhögcsélni szoktunk de cseten ez elég unalmas.

Ma nem írt rám. Ráírtam este. Kérdeztem, de vissza se kérdezett.

Elvesztette az érdeklődését, ugye? Hát sokáig tartott... Csak már kicsit beleéltem magam aztán ez így olyan rossz. Mit tudnék tenni?



2017. máj. 24. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, kérdezz rá, történt-e valami, ami miatt így viselkedik veled, abból nem lehet baj.
2017. máj. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!