Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan hívjam fel a figyelmét?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam fel a figyelmét? Rockereknek bejonnek az ilye lanyok? Többi lent elég hosszú.

Figyelt kérdés

Most kezdtem a gimit és a folyoson mindig látok egy nagyon helyes rocker fiút.És mindig hogyha látom össze akad a tekintetünk de csak pár másodpercre ez jelent valamit?Illetve egy rockosabb stílusu fiúknak bejönnek a nem rocker lányok?Igazából egyik stíluhoz sem tudom magam vesorolni,meg nem is akarom....de nagyon szeretem a Green Dayt ,Ramonest ,Skilletet,Nirvanát,Sex Pistolt,Wellhellot l,Tankcsapdát,Children Of Distancet és még nagyon sok mást szinte majdnem minden zene műfajból van kedvenc bandám vagy előadóm.öltözködésem is elég változatos de imádom a fekete cuccokat meg a színeseket és nagyon szeretem a haspolókat és a bőpulcsikat polókat is.Külsőm kb 162cm és 48kg kék a szemem a hátam közepéig érő szőkésbarna hajam van amiben elől ket oldalt nagyon szőke tincs van ami nyáron kifehéredik a fülem televan piercingel és a balban most kezdtem fültágítózni.Néhány belsőtulajdonságom

Elegge vicces vagyok imadok hulyeskedni,kulso alapjan nem igazan szoktam elitelni embereket viszont hajlamos vagyok arra hogy beszelek egy uj emberrel kb 5percet es eldontom hogy kedvelem e vagy sem es utana nagyon nehez megvaltoztatnom a velemenyem az adott emberrol.imadom a veszelyesebb dolgokat illetve imadok magasban lenni.Altalaban nagyon kedves vagyok az emberekkel de ha felhuznak akkor hajlamos vagyok bunkoskodni.eleg spontan vagyok es a barataim szerint eleg "lazado" a szemelyisegem...szoval a rocker fiuknak bejjonnek az ilyen atlagosabb lanyok?Es ha van esélyem akkor hogyan hivjam fel a figyelmet?Ja es bocsi a helyesírási hibákért



2017. nov. 4. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam tuti nyerő lennél a leírtak alapján. :)

(egy nem rocker,inkább metálos fiú.) 20/F

2017. nov. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha okos értelmes és mellette szép is vagy hidd el nem fogja érdekelni hogy most rocker szubkultúra szerint öltözködsz vagy sem.Tehetsz egy próbát nyugodtan nem hinném hogy harap és mint fent is említettem nem a külső a legfontosabb.Nem mellesleg-személyes vélemény-de a wellhellot szerintem ne nagyon mutogasd neki,azzal igazán el tudod rettenteni az embert.

19/f metalos

2017. nov. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm mindkettőtöknek akkor nincs teljesen elveszve a dolog.Akkor wellhellot azt titkolom😅.De hogy próbálkozhatnék nálla?
2017. nov. 5. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele,milyen bandákat szeret,mi a hobbija ilyesmi,aztán majd úgyis eldől hogy bírjátok e egymást.
2017. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ el kezdtem beszélgetni a srácal és kiderült ,hogy van barátnője szóval maximum csak barátok leszünk
2017. dec. 17. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!