Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez komolyan ekkora baj?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez komolyan ekkora baj? (Főként a fiúkat kérdezem de lányok is válaszolhatnak) Bocsi, hogy hosszú lett.

Figyelt kérdés

Volt egy srác interneten dumáltunk. Szemüvegen van (ugye ezt látta a képeimen) nagyon szeretem hordani a szemproblémám miatt nem is kaphatok kontaklencsét. Már kérdezte hogy lehetne e szó kontaklencséről. Mikor említettem neki hogy nem elfogadta de láthatóan csökkent az érdeklődése. Említettem neki hogy van fogszabályzóm és nem vagyok csontsovány (162cm/61kg) képet is látott rólam amúgy. Majd a személyes találkozás alkalmával (vártam rá 20 percet) jól elvoltunk megvolt a kémia meg is találtuk a közös hangot.. Miután hazaértem elolvastam a srác levelét hogy ő nem tudna szemüveges,fogszabályzós és egy olyan kövér lánnyal járni mint én és más srácoknál se próbálkozzak mert ez senkinek nem jön be. A súlyommal elégedett vagyok, a szemüvegem kicsi korom óta megvan és nem szeretek nélküle lenni, a fogszabályzóm pedig a kötelező rossz amit el kell magamban viselnem. Tényleg minden srác úgy gondolja ez ekkora hátrány?

15/L



2017. nov. 2. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Egyértelmű, a srác egy bunkó. Szerintem meg semmi baj sincs a testeddel kérdező, és én nem gondolom ezt hátránynak, se mások akik normálisak. 16/F ha kell még valami, akkor írj privátba, szívesen segítek mindenkin.
2017. nov. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
És egyébként, az a srác, ha mondható annak, a külső alapján ítél, az ilyeneket hagyni kell.
2017. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt pont hogy nem veled van a baj, hanem vele. Nagyon gaz, ha egy fiu csak külsőre néz meg egy lányt, főleg, hogy megírta, hogy nem tudna veled járni, ronda vagy, ne is próbálkozz, mert senkinek sem tetszel úgysem... Na ez mar több, mint gaz. Ez tahosag.


A legtöbb fiu nem veszi ennyire figyelembe, nyugi. Most kifogtal egy ilyet, de hat megesik az ilyen. Ne bántson a dolog, tényleg, ez csak az ő dilemmája. ;)

2017. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz a srác egy igazi bunkó, biztos jól nézel ki ;)

15F

2017. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a gyerek teljesen idióta. Egyrészt iszonyatos kisebbségi komplexusban szenved, ez az oka annak, hogy megpróbált téged is megalázni. Egy nullának érzi magát, és teljesen igaza is van, mert valóban az.

1) Ha szereted a szemüveget, akkor nincs semmi gond. Ismerek egy olyan testvérpárt, akik szintén ilyen szemüvegrajongók, van egy csomó tök divatos szemüvegük és szuper jól áll nekik. Amúgy 2 gyönyörű csaj, és senkinek eszébe sem jutna, hogy ne akarjon velük járni, mert szemüvegesek.

2) A fogszabályzó tényleg nem túl vonzó, de max. pár év és megszabadulsz tőle, és szépek lesznek a fogaid. A szerelem biztosan nem múlhat rajta.

3) Ebből is látszik, hogy a srác súlyosan elmebeteg: hogy lennél már kövér 61 kilósan??? Ez vicc, kövér én vagyok a 120 kilómmal, mégis jóképű férjem van, de ami még fontosabb, hogy normális és jó ember. Úgyhogy el ne hidd már, hogy nem fogsz senkinek kelleni, mert ez egy hatalmas baromság! Mindenki tetszik valakinek, annak meg csak örülj, ha egy ilyen nyomoréknak nem tetszel.

2017. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Lényegtelen, hogy hogyan nézel ki, a lényeg, hogy elfogadd magadat. Vannak olyan emberek, voltak és lesznek is, hogy bármilyen vagy, úgyis beléd kötnek. Ha sovány vagy az a baj, ha vékony az. Én 167 cm vagyok és 46 kg, Nm gondolom magam vékonynak, se kövérnek, a csontom nem látszik ki, de még sincs rajtam nagyon felesleg és mégis kapom az olyan beceneveket, hogy: pálcika,deszka,csonti stb.

Ez a srác egy bunkó,aki a külsőre megy.Nem éri meg ezen gondolkodnod. Én is szemüveges vagyok amúgy, és szeretem, mint mondtam, a lényeg, hogy magadat elfogadd, és ami engem illet pont lesz*rom mások véleményét. Téged se érdekeljen.


15/L

2017. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2017. nov. 2. 21:31
 8/13 anonim ***** válasza:
98%
Mekkora gyökeret fogtál ki :O
2017. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

61 kilósan te hol vagy kövér??

Én személyszerint nehezebb vagyok ,de izmos is még sem vagyok kövér (felesleg az van ,de azt igyekszem ledolgozni).

Meg a több is. Fogszabályzóm nekem is volt és hidd el a vilag legjobb dolga ,mert miután leveszik latszani fog a tökéletes fogsorod és abba se tudod hagyni majd a mosolygást ami baromi jó.

Plusz rengeteg embernek van szemüvege és ha szükséges ez van.

Hidd el a srác egy paraszt ,te biztos szép vagy és jobbat érdemelsz:))

2017. nov. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Szerintem nem test alapján kell megítélni embereket hanem belső tulajdonságok alapján. Szóval ha az baj,hogy valaki fogszabályzós és szemüveges is egyszerre az szerintem nem gáz. Az a gáz ha ilyen emberek vannak a világon. Ne félj majd találsz magadnak olyan fiút aki tiszta szívéből szeretni fog! ;) 12/L
2017. nov. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!