Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a lányosabb,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a lányosabb, hosszú hajú, stb. fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Tehát mindenképp hosszú haja kell hogy legyen, de ne azért mert rocker hanem amúgy.. Vagy minimum az a kpop-os fufrus haj.. gyűlölöm ha be van állítva vagy fel van nyírva.. Az is tetszik ha egy fiú sminkeli magát. Szóval kb azok a fiúk tetszenek, akik másoknak "melegesek".. Nagy részben tényleg azok, de ha lenne olyan csodám hogy valamelyik nem az fognám és elrabolnám... Öltözködésben mindegy milyen csak ne legyen az a tipic tömeg gyerek. Amúgy lányoknál meg a rövid hajú, fiús lányok jönnek be. Lehet az anime meg a kpop közre játszik ^^'


köszi a válaszokat :3



2017. aug. 19. 14:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
44%
biszex vagy?
2017. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
inkább pan
2017. aug. 19. 14:53
 3/33 anonim ***** válasza:
48%
Én heteró lány vagyok, nekem is szinte csak a hosszú hajú fiúk jönnek be. Bár nálam a smink az nem. Mindenkinek van egy ízlése :)
2017. aug. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
ja meg a színes hajúak.. Tehát röviden melegek jönnek be.. De ez már mióta így van.. Azt se szeretem ha egy fiú izmos.. Azért lehet rajta de nekem ez egyáltalán nem számít
2017. aug. 19. 14:58
 5/33 anonim ***** válasza:
66%

Én ugyan nem festem magam, de hosszabb hajam van az átlagnál és fufrum is van de nem olyan mint a pulikutyának, hanem olyan oldalra eltűrt és fokozatosan hosszabbodik, majdnem az államig (bocsi nem tudom mi erre a szakkifejezés..hajam fekete, ha nem ez lenne a természetes, akkor festeném feketére de így minek? :D amúgy nem szeretem se a kpopot, meg nagyon az animéket sem..de legalább nem vagyok meleg :D meg rocker sem, bár szeretem a rockot, ahogy kb minden más műfajt is.

Akkor elrabolsz? :D kulcs a lábtörlő alatt lesz, mert ott tuti nem keresné senki

2017. aug. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
jujcih :3 megkérdezhetem hogy öltözöl? bocsi csak bezsongtam xd
2017. aug. 19. 15:19
 7/33 anonim ***** válasza:
64%
Nem, téged én rabollak el! Fekete hosszú haj *-*
2017. aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
hééló... stoppolva van
2017. aug. 19. 15:24
 9/33 anonim ***** válasza:
64%
lányok tanuljatok meg osztozkodni...cöhh :DD
2017. aug. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
úgy érzem mondoconon kéne ismerkednem xd
2017. aug. 19. 15:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!