Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyen egy abszolút Béta hím?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen egy abszolút Béta hím?

Figyelt kérdés
A lányok sírnak, hogy nincs normális pasi egy jól működő kapcsolat létesítésére, aztán mindig kikötnek a nagydarab vagy izmos,és jóképű alfáknál. Én nyomi vagyok, szemüveges, és nagyon vékony, na meg nem valami jóképű. Az edzés nem megy, jóképű pedig már nyilván sohasem leszek, maximum ha plasztikai sebészhez fordulnék. Én nem akarok feleség és gyerekek nélkül szomorúan és saját kéz által végső nyugalomra térni, mit tegyek?

2017. nov. 12. 21:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 anonim ***** válasza:
96%

Maradj önmagad. Ne változz meg senki kedvéért. Volt már olyan barátom aki ugyan nem volt szemüveges de minden másban ugyan ilyen volt... Sőt még ráadásul stréber is.

És amég vele voltam sokkal szerencsésebbnek éreztem magam mint azokat akik az ,,alfákkal" voltak együtt.


Ha egy lány megkedvel akkor a személyiséged miatt fog szeretni. Sőt biztos van aki még a külsőd is vonzónak találja majd.


Nem mindenkinek az izomagyak jönnek be 😉


Kitartás.

2017. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/98 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem akarsz öngyi lenni akkor hagyd az önsajnáltatást, és ezt a bétázós hülyeséget. Párt találni senkinek nem könnyű, de nem is lehetetlen.
2017. nov. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/98 A kérdező kommentje:
Elhiszem amit állítasz, de a barátodnak biztosan nem volt elképesztően ronda arca, és nem volt jóval az átlag testsúly alatt.
2017. nov. 12. 21:22
 4/98 A kérdező kommentje:
És ez egy létező hierarchia, egy hatalmi rendszer a férfiak között, az alfahímek vígan élnek és minden nőt megkapnak szinte. Mindeközben egy béta lehet hogy okos vagy jó munkája van, maximum a pénzéért fogják szeretni.
2017. nov. 12. 21:23
 5/98 anonim ***** válasza:
81%

Első vagyok


De igen. Nem volt 50 kiló a srácc a 182 centi magassága mellé és rajtam kívűl mindenki rondának tartotta.



De figyelj... Ha annyira meg akarsz győzni arról hogy lehetetlen hogy egy hozzád hasonló srácc párt találjon akkor állok elébe de nem hiszem hogy meg tudsz győzni. Ugyanis a szépség relatív.


Valakinek ez valakinek az

2017. nov. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/98 A kérdező kommentje:

Én is állok elébe, első válaszoló

A szépség nem relatív. Mindig vannak szépségideálok és azoknak minél jobban megfelelsz annál szebb vagy.

Amúgy a barátod viszont magas volt én pedig még alacsonyabb is vagyok. Mivel az alacsonyság férfiak esetén például nem szép, ezért az átlagos testmagasság folyamatosan nő.

2017. nov. 12. 21:30
 7/98 anonim ***** válasza:
95%

Lehet vannak szépség ideálok de vannak a szabályszegők. Akik csakazért is megszegik őket.


A nőknél is elvárás hogy vékony nagy mell jó segg meg minden.

Ezzel szemben vannak akik kifejezetten a teltebb lányokat szeretik... Vannak akik a kissebb melleket...


És minden lány találhat magának fiüút.



Ugyan így egy alacsonyabb vékony srácc is.

Egyébként az úgy érdekelne hogy neked mi számít alacsonynak

2017. nov. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/98 A kérdező kommentje:

Csak 178 vagyok, 180 alatt vékonyként eleve bukta.

Sohasem fognak rám férfiként tekinteni. Úgysem tudok mást tenni az életemmel, csak tanulni, semmi másban nem tudtam még semmiféle eredményt felmutatni az életemben.

Amúgy 18F

2017. nov. 12. 21:35
 9/98 anonim ***** válasza:
92%

Én így is felnéznék rád... Magassarkúban alig ütöm meg szerintem a 167-et.


Szóval igenis magasnak számítasz szerintem. Az hogy vékony vagy az egyeseknél még jópont is.

Tényleg vannak akiknek ez jön be. Kb 3 volt oszttársamról biztosan tudom hogy kifejezetten a vékony sráccokat kedvelik. Szóval semmi nincs veszve de tényleg.

2017. nov. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/98 anonim ***** válasza:
24%
Ezt hívják önsajnáltatásnak. Hagyd ezt a hülye összeesküvés-elméletet, nagyon unalmas! Eddig akik ugyanezt mondták itt gyakorin, egy rohadt érvet nem tudtak felhozni emellett, csak össze-vissza hadováltak. Mellesleg te nem az a srác vagy, akivel egyszer már sikerült normálisan elbeszélgetnem privátban, aztán szó nélkül eltűnt?
2017. nov. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!