Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, nálatok mi az, ami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok mi az, ami abszolút kizáró ok egy lány külsején?

Figyelt kérdés
Gondlok itt túl sok sminkre, tetoválásra stb.
2017. nov. 12. 01:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
ápolatlanság,túl rúzsuzás,sok smink,túl sok tetoválás,1-nél több piercing,orr fül karika,sok gyűrű,ékszer,fiús haj,extra hosszú körmök.Ez külsőleg,ha ezekből már az egyik igaz rá,akkor az kizáró,de még lehetne folytatni a személyiséggel.
2017. nov. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
ha farka van
2017. nov. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon vékony vagy nagyon kövér.

Ápolatlanság,


Tetoválás? Lásd lolobe4: nagyon szép...

2017. nov. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Erre így nem lehet konkrét választ adni. Egyrészt mert mondjuk egy tetoválás vagy egy smink is nézhet ki jól, meg taszítóan is.
2017. nov. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Ha rosszak a fogai attól egyszerűen rosszul vagyok. Ez az egy dolog ami teljesen kiakaszt és inkább elmenekülök, más rossz tulajdonságokat kibírok
2017. nov. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Hát én eddig küldöm nem is gondolkodtam. Ami kizárólag ok volt nálam az az, hogy cigizik még az, hogy állandóan a szexről beszél.

De ha így külsöt néznék akkor a nagyon durván kövérség elég taszító. Én azt is szeretem ha lánynak nagy mellei vannak de az is inkább egy plusz pont mit kritérium. Az ápolatlan sávot nem bírom és ha qrvásan öltözködik.

2017. nov. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a cigi. Jó, ez nem az ő külseje, de annyiban külső, hogy beszélgetés nélkül is megállapítható, sokszor már szagról is. Erről jut eszembe, az is kizáró ok, ha nem tetszik a testszaga. (Ennek megállapításához azért már közelebbi ismeretség kell/het.)
2017. nov. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha kövér.
2017. nov. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem kizáró ok a külső.
2017. nov. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Piercing, túl sok smink és a kövérség.

A tetoválásokat kifejezetten szeretem.

2017. nov. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!