Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyen egy abszolút Béta hím?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen egy abszolút Béta hím?

Figyelt kérdés
A lányok sírnak, hogy nincs normális pasi egy jól működő kapcsolat létesítésére, aztán mindig kikötnek a nagydarab vagy izmos,és jóképű alfáknál. Én nyomi vagyok, szemüveges, és nagyon vékony, na meg nem valami jóképű. Az edzés nem megy, jóképű pedig már nyilván sohasem leszek, maximum ha plasztikai sebészhez fordulnék. Én nem akarok feleség és gyerekek nélkül szomorúan és saját kéz által végső nyugalomra térni, mit tegyek?

2017. nov. 12. 21:15
 41/98 A kérdező kommentje:
Az a baj h ha járna is velem egy lányt mindenki mondaná neki hogy szar pasi vagyok, aztán úgyis otthagyna egy r0hadék alfahímért
2017. nov. 14. 14:51
 42/98 anonim ***** válasza:
92%

Lol, csak a kedvedért megmértem, mondom hátha igazad van, és igen, mert nem kisebb, hanem ugyanannyi a csuklóm, ha nagyon hitetlenkedsz képet is küldök. :D

A karom meg 30-31 körül lehet, tekintve, hogy amikor megterhelésnek voltam kitéve, akkor volt 33, aminek már jó pár hónapja. :DD

Keresed a kifogásokat, és semmibe nézed a nőket... ha tényleg kinézed belőlük, hogy elhagynának külső hatásra, akkor meg is érdemled a magányt, látod okkal vannak a lányok az "alfákkal" (akik az értelmezésed szerint azok, akik jobbak nálad, így valljuk be, elég gyakori jelenségről beszélünk :D).

Mivel befogadásképtelen az értetlen agyad, így már nem tanácsolom, hanem ajánlom, hogy menj le az internetről, mivel a hasznos tanácsokat nem fogadod meg, de az értelmesebbek agysejtjeit gőzerővel rombolod.

2017. nov. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/98 A kérdező kommentje:
Ez nem semmibe vevés. Sok ilyen esetről hallottam, rengetegről, hogy a nő elhagyta a jóképű/izmos csávóért a pasiját, vagy épp megcsalta vele.
2017. nov. 14. 17:25
 44/98 anonim ***** válasza:
92%
Mondom, akkor maradj egyedül, ha így fosol az élettől, akkor ülj a szobádban továbbra is.
2017. nov. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/98 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy szoktam próbálkozni lányoknál, éspedig kint, nem a szobámban...
2017. nov. 14. 17:35
 46/98 anonim ***** válasza:
45 hagyd rá, az emberek nem értik a béta létet amíg meg nem tapasztalják.
2017. nov. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/98 A kérdező kommentje:

Na ez az. Ráadásul neken pl. A hátam kerülete a hónom alatt mérve nincs 90 cm!!!

Ilyen r0hadt vékonynak lenni már beteges.

2017. nov. 14. 18:07
 48/98 anonim ***** válasza:
91%

Még jó hogy nem értem, mert ahelyett, hogy depressziós-önsajnáltatós gyíkot játszanék, kimegyek, és szerzek nőt ha akarok, de általában nem akarok, szóval legtöbbször akkor van, amikor ők jönnek, olyankor persze élek a lehetőséggel.


Alfa és béta közt mi van? Mert alfa 100%, hogy nem vagyok, de ilyen sem mint ti, nem mentek kicsit hátrébb az ABC-ben?

2017. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/98 A kérdező kommentje:

Gratulálok, be kell szólni annak akinek eleve is sz@r mi?


Inkább örülj a fejednek hogy te kellesz valakinek, te beképzelt kis senki. Majd amíg nekem normális keresetem lesz te r0hadsz majd a Mekiben remélhetőleg.

2017. nov. 14. 22:01
 50/98 A kérdező kommentje:
Persze ha szeretnek a nők biztos jól esik neked azokon nevetni akiket nem, k'rva intelligens viselkedésmód mondhatom.
2017. nov. 14. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!