Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Járnátok béta sráccal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok béta sráccal?

Figyelt kérdés
2017. nov. 14. 14:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Pasi vagyok, de rohadjak meg nem tudom mi az a béta srác.....
2017. nov. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Mi a halálom az a béta srác?
2017. nov. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Sok béta-karotint tartalmaz, ezért sárga.
2017. nov. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Hmm ugy érted hogy van egy Alfahím aki parancsolhat neked xD?
2017. nov. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%
Jahj... Vagyis olyannal aki annak gondolja magát? Igen. Pont olyan tetszik. Nem menőzik, nem ő az "ügyeletes rosszfiú", csak egy egyszerű srác átlagos külsővel. És nagyon szerethető belsővel :)
2017. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
definiáld a béta sráct...
2017. nov. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Ennyien nem ismerik ezen az oldalon a béta fogalmát?

Általában szűz, visszafogott, nem túl helyes srácok.

2017. nov. 14. 17:11
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
Amiket felsoroltál, azoknak mi köze ahhoz, hogy valaki alfa vagy béta? Már alapvetően azt nem értem, hogy hogyan lehet kategórizálni az embereket alfa vagy béta szekcióra? Ez tipikusan a vesztes kisgyerekek önmagyarázata. Olyan ez, mint a depressziósok. Mindenki hibás csak ők nem.
2017. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne kategorizálni az embereket?
2017. nov. 14. 17:36
 10/24 anonim ***** válasza:
81%

Mert a valóságban nincsenek ilyen kasztok, kivéve Indiát, ott van. Az életedben azt csinálsz, amit akarsz és ezért elérheted, hogy előrébb juss. Zavar, hogy szűz vagy? Menj el prostihoz. Zavar az, ahogyan kinézel? Kezdj el edzeni, járj el kozmetikus, etc. Visszahúzódó vagy? Próbálj meg keresni olyan hobbit, ahol másokkal együtt vagy és elkezdhetsz oldódni.


Ahogy mondtam, te csak nyávogni akarz itt,semmi több. Nincs oylan, hogy béta pasi/csaj. Csak nyomorék felfogás.

2017. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!