Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vega csajsziként nehezebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vega csajsziként nehezebben találok barátot? 17/l

Figyelt kérdés
Előző barátom, az első randin után megkérdezte, hogy a második randin szeretnék-e étterembe menni. Mondtam neki, hogy persze de nem eszek hús. Azt mondta, hogy finnyás vagyok. Többször nem is beszéltünk.
2017. nov. 14. 17:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Idióta volt az az ember :D Akinek tényleg te kellesz, pont nem érdekli, hogy nem akarsz húst enni.
2017. nov. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

Mi van? Hogy volt a barátod, ha csak egyszer randiztatok, mert a második előtt lefinnyásozott, és többet nem beszéltetek?

Na, mindegy. Engem nem zavar, ha vega egy lány, de az se, ha nem. Nem előny, nem hátrány.

2017. nov. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%

Érdekes, hogy az első 2 válaszoló nem akarna elmenni a párjával világot látni és enni minden jót. Nekem nem lehet barátnőm, de ha lehetne, hát vinném mindenhova enni mindent. Enni jó, a lét eleme. Aztán, hogy ő a nyuszik elől eszi meg a tápot kicsit kellemetlen lenne. Szóval nehéz lenne. 😓 Igazából ha megkedvelném már, ezen nem múlna, tényleg. Csak nem mennénk soha étterembe, meg ilyenek. Egyébként ennek utána fogok olvasni, hogy ki találta ki először ezt, hogy ő nem eszik húst és a többi, hogy nem lőtte le. Alap élelmet képez ugye az emberi táplálkozásban, mivel mindenevők vagyunk, mind a növényi és mind az állati eredetű élelmiszerekre szükségünk van. Köbö olyan ez, mintha valaki lemondott volna a fingásról, aztán együtt kaptak volna bélcsavarodást az ilyenek. No, mindegy. Ezt majd megoldom magamban, mert érdekelt mindig is. Köszi, kérdező, hogy most meglendítettél ennek kutatásához.


És amúgy megvan a maga előnye is: legalább nem vagy kövér. 😁 Ha mozogsz is, még az alakod is jó. Ez meg már itt sok fiúnak elég. De azért pörköltet tudjál csinálni, meg rántott húst az embernek, mert a legtöbb fiú azért enne. Vagy találj te is vegetáriánus párt és akkor ezzel nincs baj.


Hajrá, kitartást! 😁

2017. nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Értelmes barátot nem fogsz nehezebben találni.

Aki nem bírja elfogadni, hogy neked más az ízlésed és/vagy hozzáállásod, mint neki, az olyannal nem is baj, ha nem lett semmi. Az ilyenek azt hiszik, hogy körülöttük forog a világ, és aki másképp gondolkodik, az defektes.

2017. nov. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyedül akkor zavarna, ha ő meg piszkálna azért, hogy húst eszek. :)
2017. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Engem speciel nem zavarna abban az esetben, hogy ha nem okozna problémát, hogy én szinte csak húson élek. :D Nem igazán akarnám elhagyni, mert imádom, de mások elveit tiszteletben tartom. :)
2017. nov. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#5-#6-al ertek egyet,szinten husfuggokent.

Engem pont nem erdekel hogy ki min el amig engem is hagynak azt zabalni,amit szeretek :DD tehat ebbol a szempontbol nalam semmin se valtoztatna.mas dolgokban tudok finnyas lenni,pl dohanyzast ruhellem,de ez mar mas kerdes.20/f

2017. nov. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is vega vagyok, de sose volt ebből ilyen problémám.. Jelenlegi barátomat nem zavarja egyáltalán. 16/l
2017. nov. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is vega vagyok, én barátomat egyáltalán nem zavarja:) találsz majd jobbat 17/l
2017. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én se eszek húst, tojást és egyéb állati cuccokat. Még embert sem. 20/F
2017. nov. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!