Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Voltatok már úgy, hogy nehezeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy nehezebben dolgoztátok fel a pár hónapos kapcsolat végét mint akár egy több éves kapcsolatét?

Figyelt kérdés
Volt egy 4 éves kapcsolatom, 3 év együtt éléssel. Nem illettünk össze. A végére jó barátok lettünk. Így szét váltak útjaink. Békében. Persze az is rossz volt. Hiányzott. Most, hogy vége egy pár hónapos kapcsolatomnak ( exem szakított, nem volt szerelmes. ), borzasztóan érzem magam. Magamban keresem a hibát. Mit rontottam el. Azon jár az agyam, ha ilyen meg olyan lettem volna talán jobban sikerül a dolog. Még mindig a miérteken rágódom. Hogy ha több helyzetet máshogy reagálok le nem így alakul. (ez a kapcsolat fél éves volt).

2017. nov. 13. 04:18
 1/3 anonim ***** válasza:
még nem jöttél helyre a több éves után (akkor sem, ha úgy érzed, hogy igen), ezért érint érzékenyen a pár hónapos. ez is lehet az oka.
2017. nov. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

1-es válaszolónak igaza lehet. Viszont nem a kapcsolat ideje az, ami meghatározza az érzelmeket. Én anno egy 5 éves kapcsolaton hamarabb túltettem magam, mint utána egy másfél évesen.

Az, hogy ostorozod magad, annak semmi értelme. Így alakult, akkor olyan döntéseket hoztál, de véleményem szerint nem lett volna jobb akkor sem, ha máshogy viselkedsz, csak időhúzás lett volna belőle. A másik meg az, hogy 2 fél kell hozzá.

Elgondolkodni viszont el kell, hogy mik azok a dolgok, amikben hibázhattál, ezeket magadban fel kell tárni, akkor meg tudod oldani és a következőkben már nem fogod elkövetni. Interneten rengeteg ilyen téma van, rengeteg megoldás is, olvasgass ezekről és minden megoldódik.

2017. nov. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, volt olyan. Nem csak az együtt töltött idő számít, hanem az ahogyan érzel az adott ember iránt. Hiába voltatok együtt x ideig, ha már kihűltek az érzelmek, nem vagy szerelmes, sokkal hamarább és könnyebben túllépsz rajta, mintha úgy ér véget, hogy benned még tombol a szerelem.

Ne marcangold magad, ez így alakult, változtatni már nem tudsz ezen, tovább kell lépned. Lehet nem ő volt az "embered", és bármit csináltál volna se szeretett volna beléd.

2017. nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!