Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk ti hol szoktatok ismerked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hol szoktatok ismerkedni? 17/l

Figyelt kérdés
2017. nov. 15. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi peldaul a haverokkal mindig beulunk egy JO barba, ahol rengeteg szingli lany is van es mivel mi elegge nyitottak vagyunk, igy szinte minden alkalommal megismerunk valakit. Na en peldaul igy ismerkedek. Termeszetesen ez nem az egyetlen ut az ismerkedeshez, de ez a legkonnyebb.
2017. nov. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én itt szoktam ismerkedni:) Szóval írhatsz, ha gondolod:)
2017. nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én már sehol, az eddig tapasztalataim miatt feladtam az egészet a francba és inkább barátokkal/ haverokkal lógok.

18F

2017. nov. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akárhol. Persze csak biztonságosan.
2017. nov. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Sehol. Szomorú. :( Maradok egyedül. 😅 Jó, ilyen is van, na! 😄😛
2017. nov. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Sok helyen ismerek meg embereket, közöttük lányokat, némelyik szimpatikus, némelyikkel barátok leszünk, némelyikkel több. Lényegében mindenfelé. Iskola, egyetem, park, vendéglő, sorbanállás, buli, kirándulás, önkénteskedés és még sok más helyen valószínűleg.
2017. nov. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
rosszlányok.hu :) ott egyből le lehet zavarni az egészet! :)
2017. nov. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Már sehol, szüneteltetem a kapcsolatokat, kicsit besokalltam. :P

Régen a netet is használtam ilyen célokra, ma már csak barátkozásra.

Személyesen is mentem oda lányokhoz, egész jól is ment, de ma már valami nagyon durva impresszum szükséges, hogy odamenjek, és akkor is csak barátkozni, amikor ezt közlöm egy kis csalódást látok rajtuk, szóval szerintem ezzel is felhagyok. :D

Bulikban szoktak a többiek, bárokban, moziban, egyéb szórakozóhelyeken, én valahogy nem kedvelem ezt.

2017. nov. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
avaloeletbenszoktamismerkedni.hu
2017. nov. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!