Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van 2 fiú a képbe és Nemtudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 2 fiú a képbe és Nemtudom mi lenne a helyes döntés szerintetek? 15/L

Figyelt kérdés
Van 2 fiú akik olyan furán viselkednek és Nemtudom miért segítene ha tapasztaltabb emberek tanácsot adnának😊 na szóval van az egyik fiú akivel eleg joba voltam és tetszettunk is egymásnak de el kezdett olyanokat írni hogy jo a seggem meg jo testem van meg ilyenek utána kérdezte hogy szűz vagyok-e és nem akarom- e elveszteni🙄szóval kicsit azt érzem hogy csak arra megy.. azt mondta nem de nekem ez így olyan fura már.. és van a másik fiú akivel régebben sokat beszéltem aztán egyszer csak nem irt vissza.. és nem beszéltünk utána de tegnap újra elkezdtünk beszélni és felek hogy ugyanaz lesz mint anno.. volt egy barátnője akit nagyon szeretett, de szakított vele és azóta sztm nem tud nagyon bízni a lányokba mert mindig azt mondja hogy nincs 1 normális lány se..mindig úgy állítja be a dolgokat hogy nekem nincs kedvem vele beszélni pedig nekem igen is van és nagyon tetszik nekem és ezt is tudja..de valahogy mindig úgy állítja be a dolgokat hogy én nem akarom és Nemtudom miért csinálja ezt.. az is eszembe jutott hogy ennyire nem bízik senkiben és bizonytalan.. de az is hogy csak akkor ir nekem ha éppen unatkozik.. vagy az hogy ennyire önbizalom hiányos és azt akarja hallani hogy nekem igenis tetszik és van kedvem vele beszélni stb.. szóval Nemtudom miért viselkedik így😞😞és a legrosszabb az egeszbe hogy nagyon tetszik és mikor irt újra fel tört minden.. pedig tudom hogy nincs nála esélyem😔😔

2017. nov. 19. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:

"de el kezdett olyanokat írni hogy jo a seggem meg jo testem van meg ilyenek utána kérdezte hogy szűz vagyok-e és nem akarom- e elveszteni🙄szóval kicsit azt érzem hogy csak arra megy.. azt mondta nem "

Pedig de, erre megy. Én sem mondanám el nyíltan egy lánynak, hiszen akkor esélyem sem lenne lefektetni.

Így viszont igen, hogy kedves vagyok vele, figyelmes (de csak a bugyija miatt), és rá tesz egy lapáttal az is,hogy ilyen naiv vagy. És így el is fogja érni a célját. Ezt akarod?

2017. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én a helyedben egyikkel se jönnék össze. Az első csak meg akar d.gni, a másik meg csak simán hülye.
2017. nov. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!