Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek helyes ez a döntés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyes ez a döntés?

Figyelt kérdés

Új osztálytársunk lett, külföldi és 17 éves fiú.Én 13éves lány vagyok, szerelemben korántsem jártas.Soha nem voltam még.Nem azt fogom mondani, hogy egyből mikor megláttam,hanem ahogy teltek a napok egyre inkább elkezdtem érezni valamit.Én magam sem tudom mit, és nagyon körül írni se tudom.Tömören próbálom összefoglalni, nagyon boldog voltam mikor köszönt,és amikor szemkontaktust tartottunk miközben én a buszmegállóban álltam, és ő elment melettem biciklivel.És nagyon berágtam magamban,mikor nem köszönt.Emelett folyamatosan, nem túlzok de rá gondolok, és már mint az ilyen film/könyv szerelmi cuccokban,este sem tudok aludni mert ő van a fejemben.Nem igazán beszéltem még vele,csak pár szót, ami azt jelenti hogy kb 4 szót ez alatt az egy hónap alatt.Önutálatom van , ami miatt csak a valót tudom nézni, és tisztában vagyok azzal hogy nem vagyok az este.(Meg nem csak neki,

hanem szerintem senkinek)(Dagadt,Pattanásos,Szemüveges,Puffadt hajú)Lány vagyok,szóval konkrét az ellentétje.Emiatt döntöttem úgy,hogy elrejtem az érzéseimet, hisz nem látom értelmét úgymond érezni őket,ha tudom hogy lehetetlen.^^ Vélemények?Nyugodtan.



2017. szept. 30. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:

És akkor mivan, ha igy nézel ki vagy úgy? Az érzéseid kinyilvánításra neked is ugyan annyi jogod van mint pl.: Szopos Alexandrának most csak mondtam egy példát.


Igenis vállald fel az érzéseid, és ne törődj azzal túlzottan, hogy mondjuk a másik el e fog utasitani..


Akkor is mivan? Nem mindig leszel pattanásos,dagi sem mert tudsz rajta változtatni ha akarsz ennyire egyszeru.


Soha ne nyomd el magad mások miatt! 25f

2017. szept. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 osztályban 5 év korkülönbség, nem szarral gurítasz!
2017. szept. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4*
2017. szept. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm #1-es , Kedves #2-es , Mint emlitettem külföldi, azaz kínai.Nyáron jött magyarországra, én 8-os vagyok 12-es gimnáziumban.Nagy gimibe nem mehetett mert nem tud ért a matekon kivül semmit, magyarul.
2017. szept. 30. 22:36
 5/5 A kérdező kommentje:
*A matek az egyetlen, meg a fizika ami megy neki*A többi tantárgy még homály számára.
2017. szept. 30. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!