Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány, akit a buszon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akit a buszon látok hetente többször, és tetszik. Mindig elhatározom, hogy miután leszállunk odamegyek hozzá, de sose teszem meg. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Nos hát ez a helyzet. Többször láttam már a buszon, ma is oda akartam menni hozzá de nem tettem. Kedves, mosolygós lánynak tűnik, és egyáltalán nem egy elkényeztetett tinip*csának. Amint lesz rá alkalmam oda akarok végre menni hozzá és elmondani mindent. Hogyan tegyem? Sajna ilyen téren rossz tapasztalataim vannak és ezért nem merek lépni.
2017. nov. 21. 18:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hát, én is buszozok minden nap, de engem tuti váratlanul érne egy full ismeretlen embertől ez.:D

De hajrá, sok sikert!

2017. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi! Amint látom megpróbálom.
2017. nov. 23. 13:27
 3/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok, majd írd meg légyszii, hogy mi volt!:D köszii.
2017. nov. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Na, történt valami? Mostmár meséld el.:D

(Első vagyok)

2017. dec. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Naaa valami? 😏😏
2017. dec. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem úgy jött le, hogy egy megàllónàl szàltok le, de ez mèg nem lènyeges az elenyèn. Előszőr pèldàul próbàlj vele szemezni. Az a lènyeg, hogy valami aprósàg legyen, hogy ne ijeszd meg a lànyt. Ezt egyik nap. Vàrsz, hogy elteljen egy kis idő, hogy ne is nyomulàs legyen. Majd amikor úgy gondolod, hogy elèg idő eltelt pèldàul próbàlj meg leülni a buszon. Termèszetesen itt is vàrj egy pàr napot. Azt az előző ugymond szünetènèl nem említettem, de a szemezès az vègig meg kell, hogy legyen, hogy ne úgy jöjjön le szegènynek, hogy szórakozol vel. Következő lèpèsnek, lehet, hogy ez nagyugràs, de köszőnj neki miutàn leszàlltatok. Ès ennyi, mèg nem kell beszèlgetnetek. Ha ez megvan utàna màr tudni fogod, hogy az ezt követő szünet utàn hogyan tovàbb.
2018. jan. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szia. A második vagyok. Bocsi a helslyesírási hibàkèrt. Azt akartam az egyik elíràsomkor írni, hogy ülj le mellè vagy vele szemben.
2018. jan. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Később száll fel nálam, így nem igazán kivitelezhető hogy mellé üljek. Még nem lett a dologból semmi, össze kell kaparnom a tökeimet.
2018. febr. 5. 20:28
 9/18 anonim ***** válasza:
Hali! Hatos vagyok. Szerintem akkor foglalj le egy kettes helyet. Màrmint úgy èrtem, hogy tedd magad mellè a tàskàd ès amikor felszàll kèrdezd meg, hogy leül e ès vedd le a tàskàd.
2018. febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hànyas busz?
2018. febr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!